Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Neonka » wtorek, 6 marca 2018, 10:01

Dla mnie tabletki CENZURA to odkrycie roku.Nie podejrzewałabym że dzięki tabletka odchudzanie może być tak proste i łatwe.Żadnej drakońskiej diety ani morderczych ćwiczeń.Owszem dieta i ruch ale w o wiele mniejszej dawce.
Neonka

Postprzez » wtorek, 6 marca 2018, 10:01

Postprzez Tośka 19 » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:19

Ja zdecydowałam się na zastosowanie CENZURA i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. Wreszcie pozbyłam sie calej nadwagi i tym razem obyło się bez wielkiego katowania
Tośka 19

Postprzez janka » piątek, 27 kwietnia 2018, 19:40

Wspomaganie odchudzania, ale z głową! Nie faszerujcie się czym popadnie, w ogromnych ilościach. Wybierzcie coś sprawdzonego, najlepiej z naturalnym składem. Moim suplementem jest colon slim i to on przyczynił się do zniwelowania mojego problemu z podjadaniem ;)
janka

Postprzez Aneta J » środa, 9 maja 2018, 21:01

Stosuję CENZURA od miesiąca, jak na razie 5 kilo mniej, więc jest chyba OK
Aneta J

Postprzez Karina G » środa, 30 maja 2018, 16:20

Ja co prawda nie znam CENZURA, nie mniej jeżeli chodzi o suplementy to stosowałam CENZURA i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. I nie ukrywam, ze to mnie przekonało ogólnie do sulpementów
Karina G

Postprzez Weronika P » wtorek, 3 lipca 2018, 15:38

Moim zdnaikem jeżeli są to środki bezpieczne czyli legalne, powiedzmuy takie jak CENZURA to nie ma się nad czym zastsanawiać
Weronika P

Postprzez gabi4 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:54

Wydaje mi się, że takie wspomaganie na pewno nie jest szkodliwe, a jednak może pomóc naszemu organizmowi uporać się z niektórymi dolegliwościami. Ja sobie zamawiam to https://www.allecco.pl/41941,acai-berry ... letek.html i jestem zadowolona. Chrom jest zawsze dobry, trochę przynajmniej mniej jem ;)
gabi4

Postprzez » czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:54

Poprzednia strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?