Odchudzanie

Re: Odchudzanie

Postprzez alinaola22 » sobota, 15 września 2018, 09:08

u mnie zawsze był problem ze słodyczami, ale znalazłam rozwiązanie :) Robie sama w domu, czasem kupię czekoladę z dobrym składem np ze swojskiej piwniczki (słodzona stevią), zjem owoca i jakoś mój organizm się przestawił, juz nie mam takiego łaknienia jak kiedyś szczerze mówiąc! Pozdr !
alinaola22

Postprzez » sobota, 15 września 2018, 09:08

Postprzez ekologiczna » poniedziałek, 1 października 2018, 12:52

Jeżeli zależy Wam na utrzymaniu wagi polecam wyeliminować cukier z diety. Wiele substancji słodzących jest we wszystkich sokach i napojach, dlatego trzeba czytać etykiety i unikać niezdrowych produktów. Zdrowe napoje bez cukru można kupić w sklepach ze zdrową żywnością, to klucz do sukcesu w utrzymaniu odpowiedniej wagi.
ekologiczna

Postprzez Gość » wtorek, 20 listopada 2018, 07:09

no tak, cukier to zmora. słodycze najgorsze :( to zdradliwe. puste kalorie. ja słodzę kawę, nie wypije gorzkiej, herbate zieloną to jej nie słodzę, ale kawa, a do kawy ciasteczko... czekoladka... ech :shock: póki co zamieniłam biały cukier na ksylitol, a zamiast zwykłych słodyczy kupuję zdrowsze ciasteczka i czekoladę bez cukru. Nie umiem całkiem wyeliminować słodkości no ale lepsze to... :oops: jakby ktoś szukał takich słodyczy lepszych to ja kupuję w Swojskiej Piwniczce
Gość

Postprzez beverly » środa, 5 grudnia 2018, 13:19

Z mojej strony mogę polecić http://www.klinikasylwetki.xja.pl/ sprawdziłam i powiem, że warto.
beverly

Postprzez » środa, 5 grudnia 2018, 13:19

Poprzednia strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?