Kontrolowac jedzenie

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Tarnawska » niedziela, 15 września 2019, 12:14

Dominika napisał(a):Po odchudzaniu najwązniejsze moim zdaniem jest kontrolowanie jedzenia, by nie wrócić do złych nawyków. A co do odchudzanie, to mi w tym bardzo pomogło zastosowanie Slimunox

Jak najlepiej kontrolować to jedzenie? Jakieś wskazówki?
bo ciągle liczenie kalorii jest bardzo męczące :(
Tarnawska

Postprzez » niedziela, 15 września 2019, 12:14

Postprzez krolszparagow » wtorek, 19 listopada 2019, 07:59

Tarnawska napisał(a):
Dominika napisał(a):Po odchudzaniu najwązniejsze moim zdaniem jest kontrolowanie jedzenia, by nie wrócić do złych nawyków. A co do odchudzanie, to mi w tym bardzo pomogło zastosowanie Slimunox

Jak najlepiej kontrolować to jedzenie? Jakieś wskazówki?
bo ciągle liczenie kalorii jest bardzo męczące :(

co nieco musisz się znać tzn. wiedzieć mniej więcej na oko co ile ma kalorii tak, żeby już nie musieć wszystkeigo ważyć, powiem Ci , że pare miesięcy wprawy i po prostu już wiesz ile możesz zjeść. Najważniejsze to nie obźerać się po prostu i zrezygnować z cukru, bułek , makaronów , to najłatwiejszy sposób na obcięcie kalorii. Jakbyś jadła same zdrowe tłuszcze tzn oliwa , olej kokosowy do tego chuda ryba / mięso i warzywa to nie ma szans, żebyś zjadła więcej niż powinnaś :P ja Ci powiem, że jestem wielkim fanem pizzy, dosłownie pochłaniam pizzę, nieważne jaki rodzaj. niewazne jakie składniki, dosłownie każdą zjem, ale od kiedy wiem na ile mogę sobie pozwolić to w ogóle nie tyje. Ostatnio odkryłem pizzerię https://www.pizzadominium.pl/ i wierz mi lub nie , ale co 2-3 dni zamawiam sobie pizzę i ani trochę się nie martwię :D oczywiście wazny jest też ruch, bo jak sobię pobiegasz trochę albo nawet pospacerujesz to analogicznie możesz więcej kalorii wtedy zjeść bez obaw o dodatkowe kilogramy ;)
krolszparagow

Postprzez Milosz5 » sobota, 30 listopada 2019, 09:22

Oczywiście, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie o wiele rozsądniej podejść do tematu tego, co wkładacie do garnka. Podpowiem Wam, że w prosty sposób możecie zakupić koncentrat barszczu czerwonego w https://sklep.vitapol.net/koncentrat-ba ... sloik.html To będzie dla Was ogromnym wsparciem, pomyślcie nad tym.
Milosz5

Postprzez » sobota, 30 listopada 2019, 09:22

Poprzednia strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?