Odchudzanie

Re: Odchudzanie

Postprzez Noela » piątek, 24 listopada 2017, 09:44

Slimunox są to tabletki na których szukałam bardzo długo.Jestem bardzo zadowolona z ich skutecznośći.Oby tylko nie wystąpił efekt jo-jo.
Noela

Postprzez » piątek, 24 listopada 2017, 09:44

Postprzez zosiasamosia » piątek, 12 stycznia 2018, 23:09

nie polecam, chyba, że chcecie sobie zrujnować zdrowie.
zosiasamosia

Postprzez Tysia » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:53

Ja jestem bardzo zadowolona z Foreverslimu.U mnie spadek wagi nie był aż tak znaczny jak u innych w tygodniu nie traciłam więcej niż kilogram.Ale przez trzy miesiące brania schudłam 12 kg.A taki spadek wagi już widać.
Tysia

Postprzez kinia » niedziela, 4 marca 2018, 08:06

Ja po prostu wybieram zdrowe produkty i staram sie jesc regularnie - wystarcza :) Nie wiem czy ma sens sie katowac dietami. Zamieniam produkty wysokotluszczowe na te zdrowsze wersje np zolty ser na http://kremowe.hochland.pl/ - czasami takie drobnostki juz duzo daja :)
kinia

Postprzez Irena » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:30

U mnie organizm rewelacyjnie zareagował na zastosowanie Slimunox. W końcu moja waga spoadła i to oo całe 14 kilo
Irena

Postprzez ada » czwartek, 29 marca 2018, 21:37

U mnie prym wiedzie colon slim. Od kiedy zaczęłam go stosować nie wyobrażam sobie, aby w mojej diecie zabrakło błonnika. Dał fajny efekt i dobrze go utrzymuje. Dla weteranek odchudzania i dla tych, które zazynają będzie tym ostatecznym :)
ada

Postprzez Agata » środa, 9 maja 2018, 20:59

Ja zdecydowalam sie na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu. Biorę te tabletki od dwóch miesęcy i juz 10kilo mniej
Agata

Postprzez DagmaraTXT » środa, 30 maja 2018, 16:15

W moim przypadku skutecznym sposobem okazał się zakup i zastosowanie tabletek jakie można kupić na stronie http://slim24.pl Stosowałam je przez 3 miesiace i moje wysiłki w końcu przyniosły efekt
DagmaraTXT

Postprzez » środa, 30 maja 2018, 16:15

Poprzednia strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?