Kontrolowac jedzenie

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Miska0 » czwartek, 28 lutego 2019, 22:00

Wiadomo ze trzeba jesc z głową. jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy to warto pić dużo wody i nosić bieliznę antycellulitową lub korygującą. Mnie osobiście pomogła. Kupiłam ją tutaj http://orirose.pl/ a efekty widziałam po miesiącu. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku. Poza tym jest bardzo wytrzymały bo bielizna wygląda jak nowa a jest po ponad 10 praniach. Polecam ;)
Miska0
 

Postprzez » czwartek, 28 lutego 2019, 22:00

 

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez ulunia » czwartek, 14 marca 2019, 15:04

To prawda trzeba jeść z głową. Moim zdaniem nie powinno sie sobie niczego odmawiac, tylko dobierać odpowiednie porcje, jeść regularnie. Ja np bardzo lubię wędliny i robię z nimi kanapki do pracy. Świetne w smaku są węddliny maestro - zobaczcie tu https://henrykkania.pl/nasze-produkty/linia-maestro O dziwo nawet psztet z królika mi posmakował. A te wędliny są dostępne w dużych marketach - bynajmniej ja tam je kupuję.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez karinos83 » środa, 27 marca 2019, 10:49

Samodzielnie trudno jest kontrolować wartości odżywcze jedzenia. Dlatego osoby, które dbają o konkretną zawartość składników odżywczych, często sięgają po catering dietetyczny. W firmach jak ta https://www.fitcooker.pl/ zamówić można posiłki o odpowiednich parametrach - jeśli chodzi o występowanie niektórych składników albo ich brak i jeśli chodzi o odpowiednią kaloryczność. I moim zdaniem to wygodna opcja.
karinos83
 

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Emilkaa » niedziela, 31 marca 2019, 10:57

Ja muszę przyznać, że uwielbiam dania bezmięsne, które również sama staram się przyrządzać jak tylko znajdę trochę wolnego czasu. Dlatego jeżeli szukasz pomysłów na pyszne potrawy dla swojej rodzinki oraz znajomych to polecam sprawdzić przepis na rydze w sosie, który jest według mnie jedną z ciekawszych propozycji jeżeli chodzi o smak i co ważne zdrowie!
Emilkaa
 

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez karolaa » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 13:09

Sama dość długo się do tego zbierałam i wcale nie było to łatwe. Ale w kontrolowaniu jedzenia zdecydowanie pomogło mi gotowanie w domu i przygotowywanie posiłków na cały dzień. Teraz zazwyczaj mam ze sobą tyle większych posiłków, ile potrzebuję i do tego jakieś małe przekąski, gdybym zgłodniała. Początki były trudne i myślałam, ze to wszystko jest niemożliwe, ale teraz trudno by mi było ruszyć się z domu bez samodzielnie przygotowanego jedzenia, bo to kupne w cateringach zdecydowanie mi nie służy.
karolaa
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2018, 13:20

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Angela1 » sobota, 27 kwietnia 2019, 11:52

Uważam, że jedzenie w ciągu dnia jest bardzo ważne. Nie można wychodzić do pracy i nic nie jeść przez cały dzień. Jeżeli szukacie jakiejś alternatywy dla posiłków w pracy to zawsze możecie zamówić catering dla firm w poznaniu Dzięki temu wy i wasi współpracownicy nigdy nie będziecie głodni.
Angela1
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 26 października 2018, 18:55

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez latawiec biały » wtorek, 7 maja 2019, 13:31

Oj tak, kontrolowanie swojego jedzenia to czasem ciężkie zadanie... Coś o tym wiem! U nas w biurze większość osób miała z tym problem :( Pracujemy do późnego wieczora i wiadomo, ze często chodzimy po coś do jedzenia do automatów. Są one na każdym piętrze budynku, więc mamy do nich naprawdę blisko. Jak tylko łapał mnie głód, to zawsze coś sobie kupowałam. W efekcie zdarzało się zjeść w ciągu jednego dnia kilka batonów czy paczek chipsów... :/ Wszyscy powoli mieliśmy z tym problem, bo niezdrowe jedzenie odbijało się na naszym zdrowiu u produktywności. Przez takie "śmieciowe" jedzenie ciągle byliśmy zmęczeni :cry: W końcu szefowa postanowiła, że całkowicie zmieniamy wyposażenie naszych automatów vendingowych. Postanowiliśmy skorzystać z oferty https://ebakalland.pl/vending.html , gdzie mają zdrowe przekąski do automatów z jedzeniem :) I od około miesiąca w maszynach vendingowych w naszym biurze nie ma już chipsów i batonów. Zastąpiły je zdrowe przekąski z bakaliami, które są naprawdę pyszne!
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez dietetyk123 » czwartek, 27 czerwca 2019, 23:50

Warto dbać o zróżnicowaną dietę, a dodatkowo stosować naturalne suplementy diety, które uzupełnią ją w ważne dla organizmu witaminy i składniki mineralne. Lucerna alfalfa to suplement diety zawierający ekstrakt z ziela lucerny, który posiada w swoim składzie witaminy z grupy B oraz A, D, E i K, a także wapń, żelazo oraz magnez.
dietetyk123
 

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Tarnawska » niedziela, 15 września 2019, 12:14

Dominika napisał(a):Po odchudzaniu najwązniejsze moim zdaniem jest kontrolowanie jedzenia, by nie wrócić do złych nawyków. A co do odchudzanie, to mi w tym bardzo pomogło zastosowanie Slimunox



Jak najlepiej kontrolować to jedzenie? Jakieś wskazówki?
bo ciągle liczenie kalorii jest bardzo męczące :(
Tarnawska
 
Posty: 38
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 08:05

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez krolszparagow » wtorek, 19 listopada 2019, 07:59

Tarnawska napisał(a):
Dominika napisał(a):Po odchudzaniu najwązniejsze moim zdaniem jest kontrolowanie jedzenia, by nie wrócić do złych nawyków. A co do odchudzanie, to mi w tym bardzo pomogło zastosowanie Slimunox



Jak najlepiej kontrolować to jedzenie? Jakieś wskazówki?
bo ciągle liczenie kalorii jest bardzo męczące :(


co nieco musisz się znać tzn. wiedzieć mniej więcej na oko co ile ma kalorii tak, żeby już nie musieć wszystkeigo ważyć, powiem Ci , że pare miesięcy wprawy i po prostu już wiesz ile możesz zjeść. Najważniejsze to nie obźerać się po prostu i zrezygnować z cukru, bułek , makaronów , to najłatwiejszy sposób na obcięcie kalorii. Jakbyś jadła same zdrowe tłuszcze tzn oliwa , olej kokosowy do tego chuda ryba / mięso i warzywa to nie ma szans, żebyś zjadła więcej niż powinnaś :P ja Ci powiem, że jestem wielkim fanem pizzy, dosłownie pochłaniam pizzę, nieważne jaki rodzaj. niewazne jakie składniki, dosłownie każdą zjem, ale od kiedy wiem na ile mogę sobie pozwolić to w ogóle nie tyje. Ostatnio odkryłem pizzerię https://www.pizzadominium.pl/ i wierz mi lub nie , ale co 2-3 dni zamawiam sobie pizzę i ani trochę się nie martwię :D oczywiście wazny jest też ruch, bo jak sobię pobiegasz trochę albo nawet pospacerujesz to analogicznie możesz więcej kalorii wtedy zjeść bez obaw o dodatkowe kilogramy ;)
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Postprzez » wtorek, 19 listopada 2019, 07:59

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron