Pewny sposób

Re: Pewny sposób

Postprzez Mirka » sobota, 2 lipca 2016, 21:44

Ja akurat zastosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu.14 kg mniej
Mirka
 

Postprzez » sobota, 2 lipca 2016, 21:44

 

Re: Pewny sposób

Postprzez migdałek » wtorek, 13 września 2016, 16:24

Ja też na początku nie wierzyłam w skuteczność Foreverslimu.A że pierwsze opakowanie dostałam od znajomej to stwierdziłam że nie mam nic do stracenia.Na dzień dzisiejszy schudłam już 9 kg dla mnie to jeszcze za mało więc dokupiłam kolejne opakowanie.
migdałek
 

Re: Pewny sposób

Postprzez Natalia B » sobota, 3 czerwca 2017, 20:22

Ja zdecydowałam się na zastoisowanie Foreverslim i po tym jak schudłam 12 kilo, to jestem bardzo zadowolona, ze wybrałam ten a nie inny środke
Natalia B
 

Re: Pewny sposób

Postprzez Justyna B » niedziela, 29 października 2017, 23:19

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i nie żąłuję tej decyzji. W 3 miesiaće udało mi się pozbytć cąłej nadwagi
Justyna B
 

Re: Pewny sposób

Postprzez kabaretka » środa, 3 stycznia 2018, 10:27

A ja po prostu prowadzę w miarę aktywny tryb życia, pilnuję tego co jem, patrzę na składy na opakowaniach, ale wagi w domu nie mam :P
kabaretka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 3 stycznia 2018, 10:24

Re: Pewny sposób

Postprzez Urszula » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:26

Ja zdecydowąłam się na zastosowanie Slimunox i jak dla mnie to była trafna decyzja. W końcu moja waga systematycznie zaczęła spadać.
Urszula
 

Re: Pewny sposób

Postprzez Łucja » środa, 9 maja 2018, 20:52

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jak sie okazało bylo to bardzo dobre rozwiązanie probleu mojej nadwagi. W każdym razie sukces bo sie jej pozbyłam
Łucja
 

Re: Pewny sposób

Postprzez popasa » wtorek, 22 maja 2018, 14:03

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
popasa
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 22 maja 2018, 14:02

Re: Pewny sposób

Postprzez Wiktoria RD » środa, 30 maja 2018, 16:17

StarzyFRDF napisał(a):Odchudzać się mądrze, zastosować odpowiedni suplement diety , a gdy kilogramy znikną nie wracać do złych przyzwyczajeń zywieniowych

Do złych przyzwyczaje nie wróciłam, nie mniej aby schudnąć i pozbyć sie nadwagi potrzebowałam pomocy. W moim przypadku skutecznym środkiem okazał się Forevewrslim,. który kupiłam na http://promoslim.pl
Wiktoria RD
 

Re: Pewny sposób

Postprzez Kinga U » sobota, 30 czerwca 2018, 03:17

U mnie super efekt dało zastosowanie Slimunox. W końcu sukces i nie mam nadwagi
Kinga U
 

Postprzez » sobota, 30 czerwca 2018, 03:17

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość