Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Kasandra » sobota, 4 marca 2017, 17:28

Moim zdaniem Foreverlim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg
Kasandra
 

Postprzez » sobota, 4 marca 2017, 17:28

 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Olga D » sobota, 3 czerwca 2017, 20:24

Moim zdaniem Foreverslim to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać.
Olga D
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Amelia J » sobota, 4 listopada 2017, 18:34

Stosuję Foreverslim drugi miesiąc, jak na razie waga spadła o całe 7 kilo. Jak sądzicie czy to dobry wynik?
Amelia J
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Natasza » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:24

Ja też zdecydowąłam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie pozbyłam się nadwagi, o co wcześniej walczyłam bez skutku 3 lata
Natasza
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Violetta 22 » środa, 9 maja 2018, 20:58

Ja też zdecydowąłam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. W końcu sukces i nie mam nadwagi
Violetta 22
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Kajka » środa, 30 maja 2018, 16:14

Ja też zdecydowąłam sie na zastosowanie Foreverslim. Moim zdaniem nie ma lepszego sposbu. Jesterm trzecia osobą z najbliższej mojej rodziny, która zdecydowała się na zastosowanie tych tabletek i która może cieszyć się z sukcesu
Kajka
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Daria G » wtorek, 5 czerwca 2018, 18:53

Jak dla mnie nie ma lepszego sposoby jak zastosowanie Foreverslim, to włanie te tabletki były głównym "motorem" sukcesu
Daria G
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i CENZURA

Postprzez violatta » czwartek, 6 września 2018, 10:19

Cwiczę od wielu lat na siłowni i nie ma niczego takiego co działa bez ćwiczeń wiec moze i tabletki dobrze się przyjeły ale warto też ćwiczyć chocby na https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... ttler.html takim orbitreku, ponieważ co z tego że zrzucisz kilogramy jak skóra będzie Ci wisieć. Warto trenować aby tego uniknąć.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Postprzez » czwartek, 6 września 2018, 10:19

 

Poprzednia strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron