Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Dominika » piątek, 15 lipca 2016, 20:22

Długo zastanawiałam sie nad tym jaki środek wspomagający odchudzanie wybrać.Zdecudowałam się na Foreverslim i okazało się to strzałem w dziesiątke
Dominika
 

Postprzez » piątek, 15 lipca 2016, 20:22

 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez donata » wtorek, 13 września 2016, 16:13

Moim zdaniem Foreverlim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg
donata
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez HankaL » czwartek, 15 września 2016, 20:49

Ja też stosowałam Foreverslim i nie ukrywam, ze jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam = 14 kg w 3 miesiace
HankaL
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez tamara » piątek, 14 października 2016, 13:06

Teraz mogę w końcu powiedzieć że udało mi się znaleźć tabletki które naprawdę skutkują.Było to moje czwarte podejście do tabletek i w końcu bingo Foreverslim działa mam tylko nadzieję że efektu jo-jo nie będzie.
tamara
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez elizka22 » czwartek, 3 listopada 2016, 08:29

Mi się wydaję, że wystarczy tylko systematyczność, ćwiczenia i dieta oparta na zdrowej żywności i żadnych suplementów nie potrzeba :)
Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma
elizka22
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2016, 13:38

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Lukrecja » czwartek, 3 listopada 2016, 12:48

Moim numerem jeden jeżeli chodzi o odchudzanie sa tabletki Foreverslim.Na samym początku stosowanie nie sądziłam że będą one aż tak skuteczne.Ja jestem pozytywnie zaskoczona no i w końcu jestem szczupła.I to wszystko dzięki właśnie tabletką Foreverslim.
Lukrecja
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Gabrysia » środa, 23 listopada 2016, 18:32

Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje Foreverslim problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam FS koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Foreverslim to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.
Gabrysia
 

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez mirek1975 » poniedziałek, 28 listopada 2016, 11:54

witam,

jeśli dietetyk dobrze rozpisze dietę, to nie są potrzebbne żadne środki farmakologiczne. Polecam wydać 70 złotych na dietetyka i efekty po miesącu są bardzo duże. Pozdrawiam
mirek1975
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 8 listopada 2016, 21:40

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez jm80 » środa, 30 listopada 2016, 13:18

witam,

zgadzam się z przedmówcą, ważne aby iść do dietetyka i stosować się do zaleceń. Bez zbędnych ćwiczeń można stracić sporo kilogramów, pozdrawiam
jm80
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 30 listopada 2016, 13:07

Re: Systematyczność, ćwiczenia i Foreverslim

Postprzez Gazela » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 20:03

Ja akurat stosowałam Foreverslim i jestem bardzo z tego powodu zadowolona, w końcu udało mi się po prostu pozbyć nadwagi. I jest to wspaniałe
Gazela
 

Postprzez » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 20:03

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron