Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez maszkaronik » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 15:54

Według mnie żadne wspomaganie nie jest potrzebne, jeśli potrafimy wytrwać w postanowieniach.
Tutaj nadiecie.net jest bardzo dobrze rozpisana dieta bez węglowodanów. I słowo daję, że jeśli uwierzymy w siebie, nie damy się sbałościom - szybki i przede wszystkim zdrowy efekt jest możliwy.
maszkaronik
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 27 czerwca 2016, 15:50

Postprzez » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 15:54

 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Milena » sobota, 2 lipca 2016, 21:48

Ja zastosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, 14 kg mniej w 3 miesiące iw sumie niezbyt rygorystyczna
Milena
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Dorota » piątek, 15 lipca 2016, 20:23

Ja akurat uważam, że obecne odchudzanie bez wspomagania nie ma sensu. Sama brałam Foreverslim i wiem, że bez tych tabletek nie dałabym rady
Dorota
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Justyna29 » poniedziałek, 18 lipca 2016, 17:46

Moim zdaniem to bardzo ważny element procesu odchudzania... Wiem jaka róznica była u mnie jak była sama dieta i jakie były słabe tego efekty i jak dołączyłam Foreverslim i jak łatwo wtedy pozbyłam się całej nadwagi
Justyna29
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Buła » środa, 5 października 2016, 18:32

A ja chyba zadecyduję się na zakup Slimunox. Co prawda jeszcze się zastanawiam, stąd też w innym wątku moje pytania. Nie mniej, w obecnych czasach coraz bardziej jestem pewna, że bez dobrego środka wspomagającego odchudzanie nie ma co marzyć o pozytywnych efektach
Buła
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 27 stycznia 2016, 19:59

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Hanka » piątek, 7 października 2016, 18:42

Stosowałam Slimunox, pod względem skuteczności działania jest po prostu rewelacyjny...
Hanka
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Poli » czwartek, 3 listopada 2016, 12:38

Odchudzałam się w sumie przez 6 lat,różnymi sposobami ale broniłam się przed tabletkami. A okazało się, że dopiero na tabletkach straciłam całą nadwagę. W sumie było to 11 kg, tabletki to Foreverslim.Szkoda tylko że tak późno na nie trafiłam była bym szczuplejsze o wiele szybciej.
Poli
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Miśka » środa, 23 listopada 2016, 18:20

Doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów są tabletki Foreverslim.Mi dzięki tym tabletką udało się zrzucić całą nadwagą z którą walczyłam jakiś czas.Dla ważną rzeczą było to że te tabletki pozwoliły mi zrzucić te kilogramy w sposób bezpieczny dla zdrowia.
Miśka
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Anna 23 » sobota, 17 grudnia 2016, 21:31

Ja akurat stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, długo walczyłam z nadwagą, ale w końcu się udało pokonać "wroga". A na poważnie - 3 miesiące i 16 kg mniej
Anna 23
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Balusia » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 20:05

Ja akurat stosowałam suplement - i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W 3 miesiące schudłam 14 kilogramów i dla mnie to jest naprawdę wielki sukces
Balusia
 

Postprzez » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 20:05

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron