Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Wiktoria 22 » sobota, 3 czerwca 2017, 20:26

Ja akurat stosowałam Slimunox i patrząc po efekcie jaki udało mi się osiągnąć jest to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie
Wiktoria 22
 

Postprzez » sobota, 3 czerwca 2017, 20:26

 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Nina3 » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 17:37

Ja też stosowałąm Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcu pozbyłam się całej nadwagi i to że zdecydowałam się na te tabletki miało jak najbardziej znaczenie
Nina3
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Arleta3 » środa, 28 czerwca 2017, 09:08

Sprawdziłam na sobie skuteczność Foreverslimu.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu.
Arleta3
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Karmelkowa » czwartek, 13 lipca 2017, 16:16

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslimu. 14 kilo mniej w 3 miesiace
Karmelkowa
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Korzonek » niedziela, 23 lipca 2017, 11:51

To wszystko zależy jakie to wspomaganie, jeśli naturalne to jak najbardziej moim zdaniem
Korzonek
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 21 lipca 2017, 16:17

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez amakto » poniedziałek, 31 lipca 2017, 09:50

Mi udało się schudnąć, ponieważ zrobiłam sobie test genetyczny z tej strony: https://zdrowegeny.pl/poradnik/test-dna. Na podstawie wyników opracowano mi indywidualną dietę i dzięki niej mocno schudłam.
amakto
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 31 lipca 2017, 09:42

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez agaa » piątek, 4 sierpnia 2017, 08:10

Również uważam, że naturalne wspomaganie organizmu podczas odchudzania jest dobre. Mnie dietetyczka poleciła suplement firmy humavit (tutaj). Wraz z dietą, ćwiczeniami i wsparciem ze strony dietetyczki udało mi się schudnąć i teraz utrzymuję zdrowy tryb życia, żeby nie przybrać na wadze. Niestety utrata kilogramów nie jest łatwa, ciężko było nie ulegać. Ale zdecydowanie się opłacało. Już nawet nie dla urody, ale dla zdrowia... Dlatego uważam, że stosowanie suplementów jest wskazane, ale raczej pod okiem dietetyka.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Michalina » środa, 16 sierpnia 2017, 20:12

Ja akurat zdecydowąłam się na zastosowanie Slimunox, jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie. I nie żałuję tej decyzjio. W 3 miesiace straciłam 12 kilo
Michalina
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Tabita » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 19:29

A w moim przypadku efekt dał ForeverSlim. Jednak nie to jest istotne. Podstawą wszystkiego (przynajmniej u mnie tak było), że nic na siłę, jak zaczęłam podchodzić do odchudzania, że nie muszą, ale chcę i jak sie uda to dobrze, a jak nie to włosów rwać nie będe to i efekty przyszły
Tabita
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Wanda2 » czwartek, 14 września 2017, 13:39

Jeżeli ma się taką potrzebę to dlaczego nie.Grunt aby tabletki po pierwsze były bezpieczne dla zdrowia a po drugie skuteczne.Dla mnie takimi tabletkami jest Foreverslim.Polecam zastosować.
Wanda2
 

Postprzez » czwartek, 14 września 2017, 13:39

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron