Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Dusia » środa, 17 grudnia 2014, 17:35

Ostatnio otrzymałam reklamówkę z informacjami na temat IQgreen, jest to środek zawierający naturalne składniki, zastanawiam sie nad wdrożeniem go do procesu odchudzania jaki właśnie rozpoczełam
Dusia
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2014, 15:55

Postprzez » środa, 17 grudnia 2014, 17:35

 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez zonkil » sobota, 11 kwietnia 2015, 19:56

Foreverslim były pierwszymi tabletkami jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności
zonkil
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Paulina » sobota, 30 maja 2015, 11:31

zonkil napisał(a):Foreverslim były pierwszymi tabletkami jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności

Zgadzam się z powyższym cytatem, mi też w sumie ciężko by się było odnosić do innych środkóœ, bo po zastosowaniu foreverslim ich po prostu nie potrzebowałam, a swoją droga trafiłam na ciekawą promocje na http://slim24.pl i tam kupowałam ten środek
Paulina
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Aneta » piątek, 3 lipca 2015, 21:30

Ja też należę do osób, które stosowały Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efekßów, waga spadła o 16 kg więc dokładne o tyle co przytyłam w ciązy, a o to mi chidziło, by wrócić do wago sprzed ciąży
Aneta
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Anera » sobota, 19 grudnia 2015, 19:08

Moim zdaniem obecnie są jak najabrdziej wskazana, sama się odchudzałam i bez wspomagania nic minie wychodziło, a po tym jak zaczęłam brać Foreverslim, to od razy wszystko poszło w dobrym kierunku
Anera
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez baby » poniedziałek, 4 stycznia 2016, 22:37

Kuzynka stosowała Slimcea, ja natomiast nigdy nie miałam problemów z wagą...
baby
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:35

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez MagdaB » niedziela, 10 stycznia 2016, 22:21

U mnie okazało się to idealnym rozwiązaniem.Schudłam 14 kg w 3 miesiące, Stosowałam Foreverslim
MagdaB
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Lewiksa » wtorek, 23 lutego 2016, 13:04

Ja wolę biegać, a wspomagam się herbatami, które wspomagają trawienie. No i kawą, bo przecież też pomaga w odchudzaniu.
Lewiksa
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2016, 07:10

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez DanutaB » poniedziałek, 7 marca 2016, 21:16

ja akurat stosowałam Foreverlim i nie ukrywam, że moje zdanie o tego rodzaju środkach jest jak najlepsze
DanutaB
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez AnnaES » środa, 16 marca 2016, 09:08

Wydaje mi się że wystarczy stosować się do kilku podstawowych zasad żeby bez problemu utrzymać wagę. Ja na przykład korzystam z zasad opisanych na http://www.sposobnik.pl/uroda/15-sposobow-na-szczupla-sylwetke-bez-wyrzeczen/. Picie dużo wody i niepodjadanie wiele może zdziałać.
AnnaES
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 23 listopada 2015, 14:23

Postprzez » środa, 16 marca 2016, 09:08

 

Następna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość