Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Lila » niedziela, 29 października 2017, 13:51

Próbowałam się odchudzać stosując dietę i biegając trzy razy w tygodniu po 30 minut.Efekt w ciągu miesiąca schudłam tylko 3 kg według mnie trochę mało.Zaczęłam zażywać Foreverslim i kolejny miesiąc to 5 kg mniej.Łącznie udało mi się schudnąć 15 kg ale biega do dzisiaj i uważam na to co jem.Nie chcę więcej męczyć się z nadprogramowymi kilogramami.
Lila
 

Postprzez » niedziela, 29 października 2017, 13:51

 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez daniel » piątek, 10 listopada 2017, 10:15

Dobrym i znanym sposobem jest po prostu powstrzymywanie się od jedzenia najlepiej po prosut zapić głód. Idealnie jeżeli można do tego wykorzystać np filiżankę najlepszej kawy ziarnistej, to zdecydowanie powoduje, że nasz głód jest powstrzymany a nasz organizm doznaje zaspkojenia nieskokalorycznym napojem, oczywiście bez cukru i mleczka
daniel
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 7 listopada 2017, 03:49

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez gabi4 » piątek, 10 listopada 2017, 23:24

Wolałabym nie kombinować z chemikaliami, które mają mi zapewnić szczupłą figurę. Mam znajomą, która gdy tyje bierze hormon wzrostu. Tego się nie dostaje bez recepty od specjalisty, ale jej mąż załatwi wszystko na lewo od kolegów z siłowni. A ona do ćwiczeń jest ostatnia, ale figurę by chciała mieć.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez mocarz92 » czwartek, 23 listopada 2017, 08:51

Ja myślę, że jak robicie to z głową, to można spokojnie wesprzeć się jakimiś spalaczami tłuszczu. Ja używałem 7 Nutrition i mi pomogło bardzo. Oczywiście nic się samo nie zrobi, nie ma cudów - nie ma opcji, że łykniecie tabletke i z głowy. Trzeba zasuwać na siłowni + trzymać dietę. Ale w takim połączeniu suple na pewno pomagają.
mocarz92
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 08:37

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Konwalia » piątek, 24 listopada 2017, 09:48

Jedenaście lat męczyłam się z nadwagą było wiele prób zrzucenia balastu ale niestety nieudanych.Branie Slimunox potraktowałam jako ostatnia deskę ratunku.I było bardzo dobrze chudłam z tygodnia na tydzień.Od ponad półtora roku jestem z wyglądu zupełnie inną osoba.W końcu jestem szczupła i szczęśliwa.
Konwalia
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez wyścigowa10 » czwartek, 4 stycznia 2018, 15:10

Ja tam nie wierzę żadnym " wspomagaczom"... nie ma cudów
wyścigowa10
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 3 stycznia 2018, 19:46

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Nadia.E » środa, 10 stycznia 2018, 16:09

Fakt na Slimunox udało mi się schudnąc,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia.
Nadia.E
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Neonka » wtorek, 6 marca 2018, 10:01

Dla mnie tabletki Foreverslim to odkrycie roku.Nie podejrzewałabym że dzięki tabletka odchudzanie może być tak proste i łatwe.Żadnej drakońskiej diety ani morderczych ćwiczeń.Owszem dieta i ruch ale w o wiele mniejszej dawce.
Neonka
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Tośka 19 » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:19

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. Wreszcie pozbyłam sie calej nadwagi i tym razem obyło się bez wielkiego katowania
Tośka 19
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez janka » piątek, 27 kwietnia 2018, 19:40

Wspomaganie odchudzania, ale z głową! Nie faszerujcie się czym popadnie, w ogromnych ilościach. Wybierzcie coś sprawdzonego, najlepiej z naturalnym składem. Moim suplementem jest colon slim i to on przyczynił się do zniwelowania mojego problemu z podjadaniem ;)
janka
 

Postprzez » piątek, 27 kwietnia 2018, 19:40

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron