Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Aneta J » środa, 9 maja 2018, 21:01

Stosuję Slimunox od miesiąca, jak na razie 5 kilo mniej, więc jest chyba OK
Aneta J
 

Postprzez » środa, 9 maja 2018, 21:01

 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Karina G » środa, 30 maja 2018, 16:20

Ja co prawda nie znam IQGreen, nie mniej jeżeli chodzi o suplementy to stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. I nie ukrywam, ze to mnie przekonało ogólnie do sulpementów
Karina G
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Weronika P » wtorek, 3 lipca 2018, 15:38

Moim zdnaikem jeżeli są to środki bezpieczne czyli legalne, powiedzmuy takie jak Slimunox to nie ma się nad czym zastsanawiać
Weronika P
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez gabi4 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:54

Wydaje mi się, że takie wspomaganie na pewno nie jest szkodliwe, a jednak może pomóc naszemu organizmowi uporać się z niektórymi dolegliwościami. Ja sobie zamawiam to https://www.allecco.pl/41941,acai-berry ... letek.html i jestem zadowolona. Chrom jest zawsze dobry, trochę przynajmniej mniej jem ;)
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez maro22 » środa, 5 grudnia 2018, 13:16

Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o Sibutraminie 20mg. Jest to lek, który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da dużego kopa energii potrzebnej do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Natalię, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:733 566 390). 3maj się i powodzenia
maro22
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez AlistairO » środa, 20 lutego 2019, 21:19

Sądzę, że za wiele osób daje się łapać na te wszystkie wspomagacze, zamiast wykonać ciężką pracę na siłowni i trzymać dietę.
AlistairO
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 20 lutego 2019, 21:11

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez anita.maciak » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 21:49

Miałam pewien problem z wagąc. Mam 170 cm wzrostu i ważyłam 64 kg. Wydaje mi się,że to za dużo, źle się czułam w własnym ciele, szczególnie kiedy trzeba było ubrać sukienkę czy jeansy...w związku z tym zaczęłam się odchudzać. Dieta, ćwiczenia, liczenie kalorii a waga stała, no... może spadła jeden czy dwa kilogramy, ale to za mało ;/ Pomógł mi w tym wszystkim Adipex RS. Zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała oraz zmniejsza ilość przyswajanych kalorii, idealnie działa na uciążliwe i ciężkie do pozbycia dodatkowe kilogramy. acie pytania? Polecam kontakt do Honoroty (kom.578554347). Warto!!!.
anita.maciak
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 13 stycznia 2020, 21:28

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez miminka » czwartek, 23 stycznia 2020, 18:17

Ja myślę, że trzeba zachować w takich kwestiach zdrowy rozsądek. Stosując jakieś środki nie znaczy to, że szybciej schudniecie. A wręcz przeciwnie, możecie czasami sobie zaszkodzić. Jak chcecie już schudnąć to najlepiej postawić na dietę pudełkową, która jest wartościowa i w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia. Poznajcie się z cateringami dietetycznymi tutaj https://dietly.pl/ . Dowiecie się dlaczego warto z nich skorzystać.
miminka
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Jadzia » piątek, 24 stycznia 2020, 12:12

Ja bym nie chciala ryzykować zdrowia i wyglądu sylwetki jakimiś suplementami. Po za tym jak się je później odstawia to następuje efekt jo-jo. Od siebie polecam pić dużo wody i nosić bieliznę modelującą i wyszczuplającą, którą możecie kupić np tutaj http://orirose.pl/ , sama mam kilka kompletów z tego sklepu i są bardzo skuteczne. :)
Jadzia
 

Re: Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania?

Postprzez Lisek44 » wtorek, 28 stycznia 2020, 13:56

Według mnie nie ma co się wspomagać jakimiś suplementami tylko po prostu zacząć się ruszać i mniej jeść. Jest to sprawdzony sposób kobitki. Poczytajcie sobie bardzo wartościowy i pomocny artykuł, który znalazłam niedawno w sieci - https://be-active.pl/Domowa-silownia-Ja ... 01888.html .
Lisek44
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 13:12

Postprzez » wtorek, 28 stycznia 2020, 13:56

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron