Odchudzanie

Odchudzanie

Postprzez Mariola » sobota, 3 czerwca 2017, 20:27

Mariola
 

Postprzez » sobota, 3 czerwca 2017, 20:27

 

Re: Odchudzanie

Postprzez Krista » czwartek, 13 lipca 2017, 16:14

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces i nie mam nadwagi
Krista
 

Re: Odchudzanie

Postprzez Renata Walczak » środa, 16 sierpnia 2017, 20:11

Mariola napisał(a):Co sądzicie o tabletkach wspomagających odchudzanie ?

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. W końcu pozbyłam się nadwagi
Renata Walczak
 

Re: Odchudzanie

Postprzez dargro » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 14:26

Moim zdaniem takie tabletki to głupota a wagę można zrzucić poprzez odpowiednie treningi i dobrze dobraną dietę ;)
dargro
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 14:23

Re: Odchudzanie

Postprzez Dalmatynczyk » czwartek, 31 sierpnia 2017, 11:06

Uważam że to nie jest konieczne, jak ktoś naprawdę chcę schudnąć to zrobi to bez tabletek.
Dalmatynczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 11:05

Re: Odchudzanie

Postprzez agaa » niedziela, 24 września 2017, 05:20

Kobiety naprawdę czasem mają problem ze zrzuceniem wagi, mimo że ćwiczą i utrzymują dietę. Szczególnie trudny jest powrót do wagi po ciąży. Moja ciocia odżywia się bardzo zdrowo, a jednak ciężko jest jej wrócić do wagi po ciąży. W pewnym wieku też ciężej jest wybrać się na siłownię jak ma się dom i dzieci na głowie. Dlatego kobiety sięgają po suplementy, które pomogą im wrócić do formy. Moja ciocia stosuje http://humavit.pl/suplementy-diety/25-wspomaganie-odchudzania-ograniczenie-laknienia.html. Biegać nie biega, ale latem dużo jeździ na rowerze, a zimą wychodzi pomaszerować. Takie formy ruchu też są wskazane. Ważne jest właśnie, aby nie polegać tylko na suplementach, bo najwięcej daje nam ruch i dieta.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Odchudzanie

Postprzez Julianna » środa, 18 października 2017, 15:29

Właśnie zaczęłam odchudzanie z Foreverslimem pewnie będzie mi bardzo ciężko przestawić się na dietę i zrezygnować z tego wszystkiego co do tej pory jadłam.Ale jak mus to mus.Muszę schudnąć i koniec.
Julianna
 

Re: Odchudzanie

Postprzez kasiagrosik » poniedziałek, 23 października 2017, 18:59

Najlepszym rozwiązaniem na utratę wagi jest odpowiednia dieta i sport. Nie powinno się iść na łatwiznę i korzystać z tego typu ułatwień. Jeśli chcesz wesprzeć się suplementacją postaw lepiej na spalacz tłuszczu. Kupuje je tylko w dobrych i sprawdzonych sklepach. Na przykład na http://mocnysklep.pl/kategoria-produktu ... -tluszczu/ znajdziesz duży wybór produktów tego typu od sprawdzonych producentów.
kasiagrosik
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 24 sierpnia 2017, 20:14

Re: Odchudzanie

Postprzez AnnaMarie711 » wtorek, 24 października 2017, 15:52

Przy odchudzaniu na pewno przydadza sie wam wskazowki z bloga https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/di ... sportowca/
AnnaMarie711
 
Posty: 31
Dołączył(a): sobota, 15 kwietnia 2017, 14:42

Re: Odchudzanie

Postprzez D0bry » środa, 8 listopada 2017, 21:28

Dalmatynczyk napisał(a):Uważam że to nie jest konieczne, jak ktoś naprawdę chcę schudnąć to zrobi to bez tabletek.

Zapewniam cię, że nie zawsze chcieć to móc :(
Są ludzie, którym po prostu ciężej się chudnie i sama dieta plus ruch nie wystarczają. Wtedy należy sięgnąć po suplementy, dlaczego by nie? To nie dopalacze, które szkodzą, to preparaty, które mają pomóc. Wiadomo, podstawa w postaci diety i treningu być musi, ale ja bym dodał spalacz tłuszczu jako suplement. Tylko koniecznie dobry i sprawdzony, skomponowany z naturalnych składników, np. clenburexin z TrecNutricion https://www.trec.pl/clenburexin.html.
D0bry
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 20 października 2017, 10:15

Postprzez » środa, 8 listopada 2017, 21:28

 

Następna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość