Książka czy czytnik?

Książka czy czytnik?

Postprzez agaa » czwartek, 22 września 2016, 08:54

Wolicie czytać książki papierowe czy ebooki?
Osobiście odeszłam już od papierowych książek. Czytnik jest dla mnie wygodniejszy, a to dla mnie ma duże znaczenie. W drodze do pracy czy na wakacje nie muszę się martwić, że skończę jakąś książkę i pozostanę bez, jest lekki, mieści się nawet w kopertówce, wygodnie się go trzyma jadąc w komunikacji miejskiej bez siedzących miejsc, mam całą biblioteczkę pod ręką i mogę czytać nawet wieczorem na przystanku czekając na autobus. Mój czytnik ma wbudowane podświetlenie, które nie ma nic wspólnego z oświetleniem jakie jest w telefonach i tabletach. Czytnik nie męczy wzroku tak jak tablet.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Postprzez » czwartek, 22 września 2016, 08:54

 

Re: Książka czy czytnik?

Postprzez Anetawo » środa, 26 października 2016, 09:13

Ja kupuję tylko książki papierowe bo do takich się przyzwyczaiłam i dobrze mi się czyta.
Anetawo
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 26 października 2016, 09:00

Re: Książka czy czytnik?

Postprzez misia » piątek, 18 listopada 2016, 10:24

Książki są super - lubię ich zapach, lubię je mieć i czytać. Ale prawda jest taka, że czytniki są (zwłaszcza dla osób, które dużo czytają) znacznie wygodniejsze. Spróbuj zabrać na urlop dwie-trzy książki, a się przekonasz. A w czytniku możesz ich mieć 200 :).
misia
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 18 listopada 2016, 10:18

Re: Książka czy czytnik?

Postprzez Majaczenek » czwartek, 16 marca 2017, 12:22

Ja uwielbiam zapach książek, mam ich całą półkę ale miejsce... chwilowo nie posiadam wolnych półek więc jako tako jestem skazany na czytnik, jest bardzo wygodny i dobrze się czyta.
Majaczenek
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 16 marca 2017, 12:15

Re: Książka czy czytnik?

Postprzez Mia_87 » wtorek, 28 marca 2017, 08:12

Ja wolę papierową wersję. Czytanie książek na czytnikach mnie męczy
Mia_87
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 30 listopada 2016, 12:14

Re: Książka czy czytnik?

Postprzez GlintBastion » piątek, 9 czerwca 2017, 22:30

Wolę książki paperiowe ale... dopóki nie trzeba się przeprowadzać :) wtedy klnę na siebie i swoją głupotę :D bo mogłem zaoszczędzić tyle miejsca!
GlintBastion
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 8 czerwca 2017, 21:38

Re: Książka czy czytnik?

Postprzez natanielziemo » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 11:53

W tej chwili już tylko czytnik, totalnie mnie przekonał po paru/parunastu książkach. Ma za dużo zalet w porównaniu do papieru mimo że zawsze stałem po stronie klasyki :p.
natanielziemo
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 25 czerwca 2017, 06:35

Re: Książka czy czytnik?

Postprzez agaa » czwartek, 6 lipca 2017, 11:42

natanielziemo napisał(a):W tej chwili już tylko czytnik, totalnie mnie przekonał po paru/parunastu książkach. Ma za dużo zalet w porównaniu do papieru mimo że zawsze stałem po stronie klasyki :p.

Ja również sceptycznie do tego podchodziłam, a teraz nie potrafię wrócić do papierowych. Denerwuje mnie, że są grube, ciężkie, trzeba trzymać dwoma rękami, nie mają światełka (mój czytnik ma i nie męczy wzroku!). Same pozytywy. To wspaniałe móc wyjechać na wakacje z dziesiątkami książek:D
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Książka czy czytnik?

Postprzez katpio123 » niedziela, 9 lipca 2017, 16:42

Jak dla mnie zdecydowanie książki :) Jestem ich fanem a nawet uwielbiam je wąchać, mają niesamowity zapach a w dodatku można tanio je kupić. Moja ulubiona tania księgarnia to bonito bo mają duże rabaty na książki i nawet na nowości :) . Teraz ostatnio zakupiłam 6 nowych książek i boję się, że mąż wygoni mnie z domu :)
katpio123
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 11:16

Re: Książka czy czytnik?

Postprzez DanielaMT77 » piątek, 14 lipca 2017, 10:29

Jednak co książka to książka. Mam czytnik ale do niego jakoś nie mam motywacji siaść i czytać. A jak już zaczne to od razu chce mi się spać. To samo mam z przepisami. Niby w internecie jest tego pełno ze zdjęciami, opisami nawet filmiki. Ale porządna książka kucharska jaką zamówiła mi przyjaciółka w księgarnii http://www.gandalf.com.pl/k/kulinaria/ robi robote i zawsze chętnie z niej korzystam
DanielaMT77
 
Posty: 65
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 07:37

Postprzez » piątek, 14 lipca 2017, 10:29

 

Następna strona

Powrót do Książka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron