Telewizor z Internetem

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez Wiersz » środa, 19 grudnia 2018, 13:26

Przydaje się to zwłaszcza przy oglądaniu np. Netfliksa - pościć sobie na dużym ekranie zamiast na malutkim ekranie laptopa, to jednak jest różnica. Sama bym chciała telewizor, który ma dużo wejść (USB, HDMI i inne), żeby był pod konsolę też odpowiedni. No i ostatnia sprawa - 60 cali. Wiem, że to niemało, ale nie chcę się męczyć przy graniu :) Co byście wybrali z tego? Telewizory 60 cali - Ceneo.pl
Wiersz
 

Postprzez » środa, 19 grudnia 2018, 13:26

 

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez nektaryneczka » piątek, 12 kwietnia 2019, 15:17

Ja mam smart telewizor także mam dostęp do internetu i najróżniejszych aplikacji. Jest to naprawdę wygodne. Mimo wszystko jednak chce mieć jeszcze telewizję naziemną, a do tego muszę kupić antenę. Już mam wybrany model, teraz muszę poprosić męża żeby kupił ją i zamontował. Ale po przeczytaniu artykułu http://dom.elblag.net/artykuly/montaz-a ... ,37300.htm montaż anteny nie jest skomplikowany. Także nie powinno być problemu.
nektaryneczka
 

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez Super_C » poniedziałek, 13 maja 2019, 14:27

Jeśli chodzi o telewizory z internetem to ja posiadam od 4 miesięcy super sprzęt. Na tyle zaskoczył mnie pozytywnie, że teraz śmiało mogę Wam polecić. Telewizory 4K UHD 100 cali to najlepsza opcja dla każdego kinomana. Super jakość dźwieku i obrazu a dodatkowo świetny design. Ja swój znalazłam tutaj: https://www.ceneo.pl/Telewizory/Przekatna_ekranu:100_cali/Technologia:4K_UHD.htm. Polecam serdecznie! :)
Super_C
 

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez McComputer » wtorek, 14 maja 2019, 14:04

Ja mam taki telewizor 46 cali LED, jestem z niego bardzo zadowolony, ma wszystko - internet, aplikację youtube itp. :) Więc jeśli byłbyś zainteresowany zakupem to polecam, już daję link. https://www.ceneo.pl/Telewizory/Przekatna_ekranu:46_cali/Rodzaj_matrycy:LED.htm
McComputer
 
Posty: 18
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 14:19

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez magda.cimek » środa, 29 maja 2019, 11:46

Telewizory Samsung 40 cali mają dostęp do Internetu i poza tym super jakość obrazu. Jakbym miała kupować to tylko któryś z modeli Samsunga. Poczytaj, jakie mają funkcje, to może łatwiej będzie się zdecydować: https://www.ceneo.pl/Telewizory/p:Samsu ... 0_cali.htm
magda.cimek
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 29 maja 2019, 11:43

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez Kieres » czwartek, 11 lipca 2019, 07:30

Zarówno telewizję jak i internet można mieć również w bardzo dobrej cenie od firmy IT4Polska. Mam u siebie i bardzo sobie chwalę. Kanałów jest cała masa, a internet działa szybko i niezawodnie.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez luiza30 » sobota, 13 lipca 2019, 23:54

Mój stary, poczciwy TV wyzionął ducha. Był to zwykły, po prostu z płaskim ekranem, bez dodatkowych funkcji tak naprawdę. Jeden z pierwszych płaskich modeli, jakie wprowadzono na polski rynek. Tak czytam Wasze opinie i skoro i tak już muszę kupić nowy sprzęt, to zainwestuję w taki z internetem. Fajna opcja, szczególnie, jak się lubi to i owo na necie pooglądać. A wiadomo, na większym ekranie wygodniej niż na małym smartfonowym ;) Jednak trochę przerażają mnie ceny niektórych modeli. Na szczęście znalazłam coś takiego kuponiarnia.pl/promocja/elektronika/rtv/telewizory/ korzystał ktoś z Was z takiego rozwiązania? Bo przyznam, że mnie bardzo kusi :D
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez Milosz5 » środa, 21 sierpnia 2019, 08:34

Czemu nie? Skoro dzisiaj macie takie możliwości, to faktycznie warto wziąć je pod uwagę. W końcu świat powoli się zmienia, a Wy powinniście pójść w tym kierunku, by nie zostać w tyle.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez halokrakow » wtorek, 10 września 2019, 10:23

Z mężem uwielbiamy oglądać filmy. No po prostu minimum kilka w tygodniu sobie oglądamy wieczorami na kanapie. Ostatnio stwierdziliśmy, że kupujemy nowy. No i kupiliśmy sobie taki wypasiony telewizor Samsung. Jakość ekranu jest idealna, piękna, ogromna plazma. Wyczailiśmy na Ceneo w dobrej cenie, zresztą sprawdźcie sami: Telewizory Samsung - Ceneo.pl
halokrakow
 

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez pieknyolek » środa, 18 września 2019, 07:13

pieknyolek
 
Posty: 109
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:25

Postprzez » środa, 18 września 2019, 07:13

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość