Telewizor z Internetem

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez Milosz5 » środa, 21 sierpnia 2019, 08:34

Czemu nie? Skoro dzisiaj macie takie możliwości, to faktycznie warto wziąć je pod uwagę. W końcu świat powoli się zmienia, a Wy powinniście pójść w tym kierunku, by nie zostać w tyle. Na przykładzie takich usług jak https://montazanten.warszawa.pl dobrze widać, że wcale nie musicie samodzielnie ogarniać wszystkich tematów. Można przy tym wesprzeć się wsparciem specjalistów, co też Wam polecam.
Milosz5

Postprzez » środa, 21 sierpnia 2019, 08:34

Postprzez halokrakow » wtorek, 10 września 2019, 10:23

Z mężem uwielbiamy oglądać filmy. No po prostu minimum kilka w tygodniu sobie oglądamy wieczorami na kanapie. Ostatnio stwierdziliśmy, że kupujemy nowy. No i kupiliśmy sobie taki wypasiony telewizor Samsung. Jakość ekranu jest idealna, piękna, ogromna plazma. Wyczailiśmy na Ceneo w dobrej cenie, zresztą sprawdźcie sami: Telewizory Samsung - Ceneo.pl
halokrakow

Postprzez pieknyolek » środa, 18 września 2019, 07:13

pieknyolek

Postprzez Robercik » czwartek, 21 listopada 2019, 09:07

Technologia idzie tak do przodu, że z roku na rok powstają telewizory, dzięki którym można się poczuć jak na seansie filmowym. Jak ktoś nie wierzy, to wystarczy, że zobaczy na Telewizory 4K UHD 65 cali, które mają tak ogromny ekran, że przypominają ten w kinie, a do tego te wszystkie efekty specjalne :)
Robercik

Postprzez LeCarre » sobota, 18 stycznia 2020, 10:38

Niektóre telewizory pozwalają dziś na uruchamianie internetu, czy nawet aplikacji jeśli właśnie o Youtube chodzi. Sam mam taki, ale jednak uważam, że nie zastąpi to tradycyjnej telewizji, może być co najwyżej uzupełnieniem. Jeśli chcecie stworzyć sobie dobrą sieć telewizyjną to będzie potrzebnych Wam kilka urządzeń takich jak antena, wzmacniacz dvb-t, nadajnik optyczny, multiswitch, transmodulator i inne, w zależności co chcecie uzyskać, ale najlepszą ofertę znajdziecie w sklepie Telmor. Mają wszystko co niezbędne do dobrego odbioru telewizji.
LeCarre

Postprzez Lisek44 » czwartek, 30 stycznia 2020, 12:44

Ostatnio w internecie napatoczyłam się na dane w tym temacie na blogu - http://elektrogniazdka.com.pl .To bardzo mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo doedukować. Zapoznajcie się sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne interesujące wpisy.
Lisek44

Postprzez artemida » niedziela, 23 lutego 2020, 19:26

Moim zdaniem telewizja na żądanie może spokojnie zastąpić tradycyjna telewizje. Może to nie to samo, ale teraz trudno znaleźć tv bez opcji smart tv w którym można uruchomić netflixa, albo wspomnianego youtuba, samo menu i interface jest przede wszystkim dostosowany do tego typu oglądania. Ja na swoim tv mam androida, to model 55EC78 od TCL, jest tu pełno programów dzięki którym można oglądać na żądanie i ułatwienia użytkowania takie jak sterowanie głosem. On demand to przyszłość 8).
artemida

Postprzez » niedziela, 23 lutego 2020, 19:26

Poprzednia strona

Powrót do Film