Telewizor z Internetem

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez Robercik » czwartek, 21 listopada 2019, 09:07

Technologia idzie tak do przodu, że z roku na rok powstają telewizory, dzięki którym można się poczuć jak na seansie filmowym. Jak ktoś nie wierzy, to wystarczy, że zobaczy na Telewizory 4K UHD 65 cali, które mają tak ogromny ekran, że przypominają ten w kinie, a do tego te wszystkie efekty specjalne :)
Robercik
 

Postprzez » czwartek, 21 listopada 2019, 09:07

 

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez LeCarre » sobota, 18 stycznia 2020, 10:38

Niektóre telewizory pozwalają dziś na uruchamianie internetu, czy nawet aplikacji jeśli właśnie o Youtube chodzi. Sam mam taki, ale jednak uważam, że nie zastąpi to tradycyjnej telewizji, może być co najwyżej uzupełnieniem. Jeśli chcecie stworzyć sobie dobrą sieć telewizyjną to będzie potrzebnych Wam kilka urządzeń takich jak antena, wzmacniacz dvb-t, nadajnik optyczny, multiswitch, transmodulator i inne, w zależności co chcecie uzyskać, ale najlepszą ofertę znajdziecie w sklepie Telmor. Mają wszystko co niezbędne do dobrego odbioru telewizji.
LeCarre
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 27 września 2019, 09:57

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez Lisek44 » czwartek, 30 stycznia 2020, 12:44

Ostatnio w internecie napatoczyłam się na dane w tym temacie na blogu - http://elektrogniazdka.com.pl .To bardzo mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo doedukować. Zapoznajcie się sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne interesujące wpisy.
Lisek44
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 13:12

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez artemida » niedziela, 23 lutego 2020, 19:26

Moim zdaniem telewizja na żądanie może spokojnie zastąpić tradycyjna telewizje. Może to nie to samo, ale teraz trudno znaleźć tv bez opcji smart tv w którym można uruchomić netflixa, albo wspomnianego youtuba, samo menu i interface jest przede wszystkim dostosowany do tego typu oglądania. Ja na swoim tv mam androida, to model 55EC78 od TCL, jest tu pełno programów dzięki którym można oglądać na żądanie i ułatwienia użytkowania takie jak sterowanie głosem. On demand to przyszłość 8).
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez latawiec biały » czwartek, 16 kwietnia 2020, 18:13

Teraz praktycznie każdy, nowy model telewizora ma łącze wi-fi. Ja coś o tym wiem, bo niedawno kupowałem nowy telewizor do swojego salonu. W oko wpadł mi 58calowy Philips, który znalazłem w ofercie firmy Neonet. Chodzi konkretnie o ten: https://www.neonet.pl/telewizory/philip ... 4-uhd.html Z perspektywy czasu uważam, że to był świetny wybór. Jeżeli właśnie szukacie telewizora to koniecznie zerknijcie na ten model ;)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez Ferez » poniedziałek, 18 maja 2020, 07:17

W takim razie ja śmiało mogę tutaj wymienić producenta Manta, który przygotował szeroki wybór propozycji jeśli chodzi o telewizory z funkcją Android i oczywiście SmartTV. Jednocześnie można liczyć na konkurencyjność cen i wiele rozmiarów, czy także jeśli chcecie prostszych modeli np. dla osób starszych ;)
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez jewelery » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 07:58

tez taki miałem
jewelery
 
Posty: 111
Dołączył(a): sobota, 25 stycznia 2020, 09:11

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez martynna » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 08:42

A ja mam wszystko oddzielnie, chociaż akurat z telewizora praktycznie nie korzystam. Mam za to najszybszy internet w polsce i dlatego bardzo wygodnie mi się pracuje nawet zdalnie, to łącze jest stabilne nawet jak cała rodzina z niego korzysta
martynna
 
Posty: 370
Dołączył(a): wtorek, 31 marca 2020, 08:31

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez Ferez » czwartek, 6 maja 2021, 10:03

Szukając dobrego telewizora do swojego domu to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na porównywarkę https://www.taniomania.pl/t/telewizory-32-cale gdzie dowiecie się więcej jak to wygląda cenowo i jednocześnie też gdzie można trafić na najlepsze oferty cenowe wraz z opiniami innych użytkowników. Mi to mega ułatwiło znalezienie optymalnego rozwiązania, mam nadzieję że i Wam się uda ;)
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Telewizor z Internetem

Postprzez DamianPol » niedziela, 7 sierpnia 2022, 13:46

Na pewno warto zwrócić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć kilka interesujących modeli w zależności od oczekiwań i też rozmiarów jakie szukacie np. 50LUA19D w rozmiarze 50 cali jakością 4K, SmartTV. Do tego przystosowane do nowych wymagań m.in nadawania telewizji naziemnej oraz można skorzystać z dofinansowania na jego zakup czyli -250zł :)
DamianPol
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Postprzez » niedziela, 7 sierpnia 2022, 13:46

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość