Filmy w Internecie

Filmy w Internecie

Postprzez taki_sobie » wtorek, 6 listopada 2018, 21:07

Witam,
Jakie znacie strony z filmami online, które dodają filmy w miarę na bieżąco?
I żeby nie było, np. konto premium jak to zrobiło cda czy zalukaj
taki_sobie
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 6 listopada 2018, 19:12

Postprzez » wtorek, 6 listopada 2018, 21:07

 

Re: Filmy w Internecie

Postprzez Filana » piątek, 5 lutego 2021, 18:11

Ja filmy online ogląda przede wszystkim na Netflixie :D
Filana
 
Posty: 482
Dołączył(a): czwartek, 10 maja 2018, 19:42

Re: Filmy w Internecie

Postprzez donna42 » środa, 1 grudnia 2021, 17:57

Często tak oglądam :)
___
https://www.danoil.pl/
donna42
 
Posty: 32
Dołączył(a): niedziela, 15 sierpnia 2021, 19:13

Re: Filmy w Internecie

Postprzez Hanka » wtorek, 26 kwietnia 2022, 20:16

Na internecie można obejrzeć tylko wybrane filmy i w sumie to starocie. Dlatego polecam wykupić konto premium netflix i hbo go - dla osób lubiących seriale. Ja wykupiłam sobie https://premium.ihuh.pl/pl/wszystkie-pr ... 17.99.html Dzięki temu oglądam nowości kiedy mi się podoba, bo dzięki tej usłudze mogę oglądać filmy na komórce, tablecie czy konsoli. Polecam
Hanka
 
Posty: 45
Dołączył(a): poniedziałek, 13 grudnia 2021, 20:34

Re: Filmy w Internecie

Postprzez hebrida » piątek, 29 lipca 2022, 12:16

Era darmowych filmów już chyba za nami. Zamiast kombinować i tracić czas na szukanie darmowych lepiej zapłacić kilkanaście złotych za netflixa (po podzieleniu na kilka osób) czy inną platformę i oglądać.
Sprawdź gdzie jeszcze mnie znajdziesz.
hebrida
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 29 lipca 2022, 11:47

Re: Filmy w Internecie

Postprzez Marysia » wtorek, 13 września 2022, 07:28

Filmy Przez internet są może ok. Jednak ja uważam że zamiast oglądać filmy online najlepiej wykupić sobie konto Netflix premium albo disney + https://premium.ihuh.pl/pl/ . Wtedy oglądasz filmy jakie chcesz i kiedy chcesz i denerwujesz się że są jakieś filmy zahasłowane na które musisz wykupować wgląd. Chyba lepiej o tym pomyśleć.
Marysia
 
Posty: 204
Dołączył(a): wtorek, 16 listopada 2021, 20:03

Re: Filmy w Internecie

Postprzez martynna » sobota, 19 listopada 2022, 09:54

Chciałabym oglądać filmy w necie i pytałam znajomych jak to sobie ogarnęli. Mówią że najprościej skorzystać z czegoś takiego jak telewizja światłowodowa z odpowiednio dopasowanym pakietem do upodobań, chyba się na to zdecyduję
martynna
 
Posty: 371
Dołączył(a): wtorek, 31 marca 2020, 08:31

Re: Filmy w Internecie

Postprzez malwinak » wtorek, 27 grudnia 2022, 19:14

Jakoś internetowa telewizja mnie nie przekonuje. Jakoś tak mam tradycyjną kablówkę Elpos i moim zdaniem tak jest ok. Takie tradycyjne rozwiazanie bardziej mnie przekonuje niż wersja internetowa. Kupujac jakąś platformę internetową to i tak musimy miec szybki internet, wiec 2x płacimy, by to samo obejrzeć.
malwinak
 
Posty: 103
Dołączył(a): niedziela, 13 listopada 2022, 15:18

Re: Filmy w Internecie

Postprzez malwinak » poniedziałek, 8 maja 2023, 18:56

zumika napisał(a):
malwinak napisał(a):Jakoś internetowa telewizja mnie nie przekonuje. Jakoś tak mam tradycyjną kablówkę Elpos i moim zdaniem tak jest ok. Takie tradycyjne rozwiazanie bardziej mnie przekonuje niż wersja internetowa. Kupujac jakąś platformę internetową to i tak musimy miec szybki internet, wiec 2x płacimy, by to samo obejrzeć.


zgadzam się w 100% :) Elpos ma chyba jedną z bardziej konkurencyjnych ofert jeśli chodzi o lokalny, białostocki rynek http://elpos.net/. Nie dośc, ze fajna kablówka ( dużo pakietów do wyboru) to jeszcze internet niczego sobie ( w wielu lokalizacjach jest dostępny światłowód).


Dużo pakietów i dużo kanałów w fajnej cenie. Porównując do lokalnej konkurencji to Elpos wypada zawsze kilka zł taniej, ale daje też od razu więcej :) Wiec zawsze warto :)
malwinak
 
Posty: 103
Dołączył(a): niedziela, 13 listopada 2022, 15:18

Re: Filmy w Internecie

Postprzez crop4 » środa, 14 czerwca 2023, 19:34

Jak masz kablówkę, to nic nie musisz stroić I masz zawsze najlepszą jakość. Cyfrową. I więcej kanałów. Tak jest na pewno w Elposie, ale pewnie każda tak działa. Nie ma lepszej opcji, bogatszej, niż właśnie kablówka.
crop4
 
Posty: 134
Dołączył(a): wtorek, 13 listopada 2018, 18:21

Postprzez » środa, 14 czerwca 2023, 19:34

 

Następna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron