Jakie preparaty na kaszel?

Re: Jakie preparaty na kaszel?

Postprzez razputin » piątek, 6 kwietnia 2018, 14:14

Trzeba rozważnie podchodzić do takich tematów. Bardzo ważne jest aby przemyśleć jakiekolwiek decyzje.
Jeżeli się kogoś kocha, trzeba być gotowym na kompromisy i ustępstwa.
razputin

Postprzez » piątek, 6 kwietnia 2018, 14:14

Postprzez kremowka » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 20:09

stosowaliście inhalacje na kaszel? to moje ostatnie okdrycie, dobrze ze pediatra zalecil budixon neb dziecku bo chyba byśmy tego kaszlu się nie pozbyli, a tak po inhalacjach szybko przeszło, też myslalam wczeniej ze ihalacje to tylko na katar
kremowka

Postprzez blackbolek » środa, 25 kwietnia 2018, 15:28

Popytaj jakichś specjalistów w tej dziedzinie. Tacy pomogą Ci najlepiej, tak mi się przynajmniej wydaje.
Nasze istnienie jest ciągłą walką pomiędzy świadomością konieczności śmierci a odrzuceniem tej świadomości
blackbolek

Postprzez klemens » czwartek, 24 maja 2018, 08:54

Uważam, że najważniejsze to zdiagnozować przyczynę kaszlu. Inaczej będzie się leczyć kaszel oskrzelowy, wynikający z przeziębienia, inaczej kaszel alergiczny. Przy tym ostatnim warto się chwilę zatrzymać, ponieważ jego diagnostyka będzie trwała najdłużej, ale jest warta zachodu. Zainteresowanych zapraszam na stronę https://www.alergiczne.info/, na której na temat alergii i diagnostyki poruszony jest dogłębnie.
klemens

Postprzez PrzygodnyOn » czwartek, 24 maja 2018, 10:03

Ja zawsze idę do lekarza i w zasadzie za każdym razem przepisuje mi co innego. Chociaż bardzo mi też pomagają domowe sposoby jak ciepłe mleko z masełkiem i czosnkiem :)
PrzygodnyOn

Postprzez gerbia » piątek, 10 sierpnia 2018, 16:25

inhalacje to bardzo dobry pomysł, sama też odkryłam niedawno ich moc :), zdziwilam się ze tak szybko synka udało się do nich przekonać, chyba po prostu już miał dość syropków, a jakie inhalatory polecacie? które są nabadziej uniwersalne?
gerbia

Postprzez KingOscar » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 13:49

Mi na kaszel bardzo pomaga domowy syrop z cebuli :) Jest pyszny i kaszel po nim znika!
KingOscar

Postprzez Erimi41 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 07:00

U mnie sprawdza się sok z mniszka lekarskiego.

____

badania penetracyjne PT
Erimi41

Postprzez Magnolia90 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 19:42

Na pewno łatwiej dopasować jest lek wiedząc co faktycznie danej osobie jest. Jednak często objawy są podobne do innego problemu, przez co się mylimy. Na szczęście w internecie można znaleźć takie artykuły jak przykładowo ten https://www.wapteka.pl/blog/artykul/odr ... eziebienia gdzie możecie dowiedzieć się jak przykładowo odróżnić alergię od przeziębienia.
Magnolia90

Postprzez » czwartek, 16 sierpnia 2018, 19:42

Poprzednia strona

Powrót do Wolna amerykanka