gdzie kupić nagrobek?

gdzie kupić nagrobek?

Postprzez LudmilaKowal » sobota, 23 czerwca 2018, 21:10

potrzebuję solidnego nagrobka i nie za miliony...
LudmilaKowal
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 16 maja 2018, 22:18

Postprzez » sobota, 23 czerwca 2018, 21:10

 

Re: gdzie kupić nagrobek?

Postprzez Camila.Kamila » sobota, 23 czerwca 2018, 21:12

Składam kondolencje :( Mi też ostatni zmarła bliska osoba i zakupiłam Nagrobki - Granitex . Jestem zadowolona, bo są bardzo solidne a cena była naprawdę w porządku. Jestem pewna, że ten nagrobek przetrwa długie lata.
Camila.Kamila
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 23 czerwca 2018, 18:52

Re: gdzie kupić nagrobek?

Postprzez pinka » poniedziałek, 26 listopada 2018, 07:00

Mogę polecić firmę https://www.szczerba-granit.pl/ z której usług korzystaliśmy już dwa razy. Temat pogrzebu i wyboru nagrobka nie jest przyjemny i zwykle nikt nie ma do tego głowy i dobrze jest wtedy mieć pod ręką sprawdzoną i solidną firmę która się tym zajmuje
pinka
 

Re: gdzie kupić nagrobek?

Postprzez 96pawel » czwartek, 27 grudnia 2018, 11:47

Solidnym wykonawcą nagrobków w okolicach Warszawy (ale nie tylko). Jest zakład kamieniarski Szołtun. Na stronie http://www.pomniki.eu/oferta/nagrobki, można zapoznać się z przykładowymi projektami. Firma działa na najwyższej jakości granicie i w tym materiale się specjalizuje. Ceny są różne i zależą od wielu czynników, dlatego koszt uzgadniany jest pod dokładnym omówieniu danego projektu. Jeśli chodzi o granit - to jest uznawany za najlepszy materiał do budowy nagrobka.
96pawel
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 16 stycznia 2018, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: gdzie kupić nagrobek?

Postprzez Ewakuacja » sobota, 4 maja 2019, 08:46

Może po prostu kupić tam, gdzie organizowany był pogrzeb? Tzn. u tej firmy która pomagała go zorganizować. Np. u nas jest Caelum Świebodzin z którego usług korzysta mnóstwo ludzi w całej okolicy i zazwyczaj tam kupowane sa nagrobki.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: gdzie kupić nagrobek?

Postprzez Dominikaa » poniedziałek, 27 maja 2019, 15:57

My natomiast ostatnio szukaliśmy odpowiedniego nagrobka, ponieważ chcieliśmy już go zrobić za swojego życia. Byliśmy w kilku zakładach kamieniarskich i tak naprawdę dopiero w http://www.nagrobkiedistone.pl/ we Wrocławiu mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę oraz duży wybór różnego typu nagrobków wraz z galanterią nagrobkową. Wszystko udało się dobrać, cena wyszła całkiem dobra i też wcale długo na całą realizację nie czekaliśmy.
Dominikaa
 

Re: gdzie kupić nagrobek?

Postprzez wosk_asia » piątek, 12 lipca 2019, 08:39

W tym zakresie świetnie sprawdza się firma mańczak - kamieniarz gdańsk.
wosk_asia
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 12:01

Re: gdzie kupić nagrobek?

Postprzez StoneGranit » niedziela, 8 września 2019, 10:25

Jak na Ślasku to można poszukać dobrej firmy. Ja zam jedną co działa na w całym województwie i nie zajmuje się tylko nagrobkami ale całym kamieniarstwem. Również blatami , schodami i parapetami
StoneGranit
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 8 września 2019, 10:18
Lokalizacja: Katowice

Re: gdzie kupić nagrobek?

Postprzez Shutaro » środa, 25 września 2019, 08:15

Wokół cmentarzy jest dużo zakładów kamieniarskich, na pewno coś się znajdzie. Ja ostatnio byłem w temacie związanym z pogrzebem i trafiłem na takie podstawki pod znicze z grawerunkami, może komuś się przyda, to też sposób na oddanie czci zmarłej osobie.
Shutaro
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 25 września 2019, 04:00

Re: gdzie kupić nagrobek?

Postprzez KonradSkal » czwartek, 17 października 2019, 17:35

Poszukiwany porządny dom pogrzebowy. Warszawa Praga Północ to miejsce gdzie bym czegoś potrzebował. Potrzebuję czegoś niedrogiego. Zostałem organizatorem pogrzebów. To mój pierwszy pogrzeb, jako organizatora. Wszelka pomoc mile widziana. Sprawdzałem ofertę tego zakładu: http://uslugipogrzebowewarszawa.ovh/
KonradSkal
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 06:36

Postprzez » czwartek, 17 października 2019, 17:35

 

Następna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron