Meble

Meble

Postprzez rrrtr » czwartek, 16 stycznia 2020, 08:20

Witam! Stoimy z żoną przed wyborem mebli do nowego domu. Mamy naprawdę mętlik w głowie. Mnie podobają się standardowe klasyczne meble, z kolei żona jest bardzo za stylem skandynawskim. Nie wiem, jak to połączyć, żeby obie strony były zadowolone. Szukam inspiracji, jakichś pomysłów, porad, czegokolwiek, co pozwoliłoby nam dobrze wydać pieniądze i później nie musieć wstydzić za dom, bo przyznam, że poszło na niego tyle pieniędzy, że nie chcielibyśmy tego zaprzepaścić brakiem gustu w wystroju. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
rrrtr

Postprzez » czwartek, 16 stycznia 2020, 08:20

Re: Meble

Postprzez julzu » piątek, 17 stycznia 2020, 08:29

Zajrzyjcie może do tego salonu http://www.sonik.elblag.pl . Znajdziecie tam wszystko, co niezbędne do umeblowania nowego domu. Nie zapomnijcie zajrzeć też do outletu. Można tam trafić na prawdziwe perełki i to w bardzo niskich cenach.
julzu

Postprzez casds » piątek, 17 stycznia 2020, 08:53

casds

Postprzez Mela85 » wtorek, 21 stycznia 2020, 11:45

My kupowaliśmy meble z tej oferty - meble Bielsko Biała
Jestesmy zadowoleni super jakość i cena bardzo atrakcyjna
Mela85

Postprzez lalaka » środa, 22 stycznia 2020, 09:41

dzięki za podpowiedzi, sam również szukam mebli, gdyż właśnie wyposażamy nasz nowy dom!
lalaka

Postprzez żonkil » środa, 22 stycznia 2020, 12:53

A gdzie mogę kupić niedrogie biurko dla syna? Chłopak ma 10 lat i bardzo nie lubi odrabiać zadań przy kuchennym stole.
żonkil

Postprzez Baurymcy4 » środa, 22 stycznia 2020, 13:14

Sprawdź sobie ofertę sklepu Meblowa1 - mają tam naprawdę bardzo ciekawe propozycje trwałych biurek.
Baurymcy4

Postprzez Sjena » czwartek, 26 marca 2020, 12:41

Myślę ,że trzeba przede wszystkim zwracać uwagę na jakość wykonania takich mebli. Także warto porównać najpierw kilka ofert zanim zdecydujemy się na coś konkretnego - takie dobrej jakości nowoczesne meble do salonu oferuje Market Meblowy - to polski producent mebli, który w swojej ofercie ma ponad 5000 mebli i akcesoriów w dobrych cenach. Także myślę ,że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - przede wszystkim trzeba wybierać meble najwyższej jakości.
Sjena

Postprzez omlet123 » piątek, 27 marca 2020, 10:50

rrrtr napisał(a):Witam! Stoimy z żoną przed wyborem mebli do nowego domu. Mamy naprawdę mętlik w głowie. Mnie podobają się standardowe klasyczne meble, z kolei żona jest bardzo za stylem skandynawskim. Nie wiem, jak to połączyć, żeby obie strony były zadowolone. Szukam inspiracji, jakichś pomysłów, porad, czegokolwiek, co pozwoliłoby nam dobrze wydać pieniądze i później nie musieć wstydzić za dom, bo przyznam, że poszło na niego tyle pieniędzy, że nie chcielibyśmy tego zaprzepaścić brakiem gustu w wystroju. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

a tutaj sprawdzcie https://meblehubertus.pl/kategoria-produktu/wyprzedaz/ teraz u nich trwa wyprzedaż, oferta bardzo ciekawa i atrakcyjna, jest w czym wybierać, nowoczesne design'y, solidne wykonanie, takze jakos ponad wszystko najlepsza.
omlet123

Postprzez » piątek, 27 marca 2020, 10:50

Powrót do Wolna amerykanka