Strona internetowa

Re: Strona internetowa

Postprzez biznesowo » czwartek, 31 października 2019, 10:08

Zgadzam się z tą opinią, lepiej skorzystać z usług firmy, której przedmiotem działalności jest właśnie budowanie stron internetowych oraz optymalizacja pod kątem marketingowym. Dzisiejsze nasycenie rynku zmusza nas do tego, aby dbać o te sprawy, niekompetentne prowadzenie stron może skutkować pozostaniem daleko z tyłu. Tutaj znalazłam ciekawy artykuł na temat tego jak zwiększyć ruch organiczny. Myślę, że to są bardzo podstawowe kwestie, bez których nie ma szans na wypozycjonownie strony. :wink:
biznesowo
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 31 października 2019, 10:04

Postprzez » czwartek, 31 października 2019, 10:08

 

Re: Strona internetowa

Postprzez Pan_majster » piątek, 13 grudnia 2019, 08:21

Ja również uważam, że takie rzeczy lepiej zostawić profesjonalistom. W obecnych czas nie wystarcza aby strona była tylko responsywana. Powinna być również szybka i dobrze się prezentować. Jeżeli miałbym polecić jakąś Firmę to zdecydowanie Prograils, goście tam potrafią zdziałać cuda jeżeli chodzi o strony internetowe!!
Pan_majster
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 21 października 2019, 13:29

Re: Strona internetowa

Postprzez mandetlable » piątek, 13 grudnia 2019, 09:30

Jak najbardziej można zrobić samemu, jeśli ktoś chociaż trochę obraca się w tym temacie. Ewentualnie chce zrobić stronę dla siebie, prywatną, testową. Jeśli ma być to strona firmowa to polecałbym oddać to w ręce specjalisty. ;)
Zadbaj o swoją imprezę firmową razem z eventy mazury.
mandetlable
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 13 grudnia 2019, 09:01

Re: Strona internetowa

Postprzez corfuu » czwartek, 2 kwietnia 2020, 12:31

Dobra strona internetowa to polowa sukcesu, wiele firm zapomina o tym aby stworzyć stronę pod późniejsze pozycjonowanie. Warto odezwać się do - https://inpozycjonowanie.pl/ jest to firma która działa o wielu lat i posiadają duze doświadczenie co jest podstawa w skutecznym SEO
corfuu
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 25 września 2019, 10:58

Re: Strona internetowa

Postprzez janek443676 » czwartek, 9 kwietnia 2020, 04:26

Teraz każda firma powinna posiadać bardzo dobrą stronę internetową.Dlatego sam zdecydowałem się skorzystać z usług firmy Link Projekt . Oni zrobią mi bardzo dobrze moją stronę internetową.
janek443676
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 9 kwietnia 2020, 04:22

Re: Strona internetowa

Postprzez heniutek » środa, 15 kwietnia 2020, 08:25

Wielu osobom się wydaje, że pozycjonowanie sklepów internetowych. jest rzeczą prostą. Niestety, ale w dzisiejszych czasach uzyskać dobre wyniki potrafią tylko osoby, które mają w tym duże doświadczenie.
heniutek
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 10:38

Re: Strona internetowa

Postprzez Lucek69 » środa, 15 kwietnia 2020, 11:34

Ja uważam, że jeśli strona nie ma służyć do zdobywania klientów, to jak najbardziej można samem robić. Wordpress postawić to chwila moment, albo zrobić przy pomocy kreatora stron od Google. Ale jeśli masz zamiar dzięki stronie zdobywać kontrakty, sprzedawać itd. to lepiej zleć to komuś kto zrobi to profesjonalnie.
Lucek69
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 15 kwietnia 2020, 11:03

Re: Strona internetowa

Postprzez projekty » czwartek, 16 kwietnia 2020, 18:00

Też tak uważam! Ja chciałam wprowadzić do sieci swój własny sklep z meblami. Początkowo próbowałam stworzyć to na własną rękę, trochę liznęłam tematu i znam się na paru rzeczach, jednak wciąż tylko na paru... Jeśli ma się na głowie też inne obowiązki, lepiej oddać to komuś w ręce, które robią to na co dzień i są obeznane w temacie tworzenia stron. Ja zaczęłam współpracę z firmą Sliceweb, dzięki której został przygotowany projekt katalogu z meblami, który teraz na siebie dobrze pracuje. Dlatego polecam!
projekty
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 16 kwietnia 2020, 17:54

Re: Strona internetowa

Postprzez latawiec biały » niedziela, 24 maja 2020, 12:40

Z całą pewnością warto od razu zwrócić uwagę na monitoring dostępności strony www. To ważny aspekt, o którym wiele osób nadal zapomina. Ja obecnie współpracuję z firmą Web Utils, która ma duże doświadczenie w branży i nie obawiam się powierzyć im tej odpowiedzialności. Jeśli chcielibyście zapoznać się z ich ofertą to tutaj: https://www.web-utils.pl znajdziecie dokładne informacje.
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Strona internetowa

Postprzez Pol64ytr » poniedziałek, 25 maja 2020, 20:40

Pol64ytr
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2020, 20:23

Postprzez » poniedziałek, 25 maja 2020, 20:40

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron