Problemy kobiece

Problemy kobiece

Postprzez elacara » czwartek, 3 września 2020, 08:25

Prawdopodobnie mięśniak mi się pojawił i niestety szukam dobrego ginekologa w Krakowie do potwierdzenia diagnozy jeszcze raz, ewentualnie do dalszej pomocy.
elacara
 
Posty: 196
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lutego 2019, 08:35

Postprzez » czwartek, 3 września 2020, 08:25

 

Re: Problemy kobiece

Postprzez Żabka1 » środa, 30 września 2020, 05:35

Ja tylko z Kołobrzegu mogłabym doradzić doktor Barbarę Blicharczyk. W okolicy jest ona jednym z najlepszych ginekologów. Sama chodze do niej już trzeci rok, odkąd koleżanka mi ją poleciła. Gdyby coś to ma ona gabinet na ulicy Szpitalnej. No a poza tym to życzę powodzenia ze zwalczeniem tego mięśniaka. ;)
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: Problemy kobiece

Postprzez 77ewcia5 » poniedziałek, 26 października 2020, 09:58

Witam
jeśli szukacie dobrego ginekologa to polecam umówić się do przychodni Renort RSC (w Warszawie sa 3 oddziały. Na miejscu przyjmują doskonali specjaliści, lekarze z powołania, mili i cierpliwi. Wszystko dokładnie tłumaczą i chętnie służą pomocą, dodatkowy plus to nowoczesne wyposażenie w przychodniach. Dzięki temu w jednym miejscu można wykonać przeróżne badania, które będą czytelne itd ponadto zawsze się mnożna do nich dodzwonić i umówić na w miarę szybką wizytę :)
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Problemy kobiece

Postprzez martynna » piątek, 30 października 2020, 13:56

Mnie bardzo zaniepokoił mój ostatni wynik cytologii ale mam dobrego ginekologa, uspokoił mnie, zalecił stosowanie papilocare i kazał powtórzyć badanie. Twierdzi że może to być bardzo powszechne zakażenie hpv a ten żel pomaga usunąć wirusa z okolic intymnych
martynna
 
Posty: 370
Dołączył(a): wtorek, 31 marca 2020, 08:31

Re: Problemy kobiece

Postprzez annanowak88 » wtorek, 17 listopada 2020, 19:01

oj tak problemy zdrowotne mogą pokrzyżować wiele planów, ale ważne aby szybko znaleźć specjalistę i zacząć leczenie. Jeśli potrzebujecie pomocy w okolicach Bielska Białej to polecam serdecznie klinikę Danea, która zatrudnia najlepszych specjalistów w tym zakresie. Mają świetny sprzęt, więc macie pewność, że badania będą precyzyjne i dokładne. Na terminy nie czeka się długo, więc to także skraca stres. Polecam wejść na ich stronę https://danea.pl/ i zapoznać się z ofertą.
annanowak88
 
Posty: 194
Dołączył(a): wtorek, 8 września 2020, 19:31

Re: Problemy kobiece

Postprzez peleryna » środa, 25 listopada 2020, 13:51

U mnie problemy były nieco inne bo w moim przypadku miesiączki były okropne ale okazało się że to endometrioza, trafiłam na świetnego lekarza w medicover, który od razu zlecił mi specjalistyczne badania i poradził skorzystać z porad dietetycznych
peleryna
 
Posty: 99
Dołączył(a): środa, 24 października 2018, 06:51

Re: Problemy kobiece

Postprzez wojtek3332 » czwartek, 11 lutego 2021, 12:26

Moja kobieta na szczęście nie ma problemów i to na pewno jest bardzo dobrze. Moja żona jest bardzo ładną kobietą.
wojtek3332
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2021, 12:25

Re: Problemy kobiece

Postprzez Mela85 » środa, 17 lutego 2021, 09:59

Ja polecam usługi tego szpitala https://szpital.medfemina.pl/
Z zakresu usuwania endometriozy oraz innym spektrum zabiegów ginekologicznych
Będziecie zadowoleni
Mela85
 
Posty: 680
Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2016, 06:36

Re: Problemy kobiece

Postprzez 77ewcia5 » czwartek, 18 lutego 2021, 10:19

Tak właśnie regularne badania są najważniejsze, to dzięki nim możemy czuć się bezpiecznie i w odpowiednim czasie mamy szansę zareagować. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam centrum medyczne Babka Medica https://babkamedica.pl/ mieszczące się na ulicy Wąwozowej 8 (nowy punkt, doskonale urządzony i nowocześnie wyposażony). Jeśli chodzi o lekarzy to mną zajmuje się lek. Aleksandra Szubert-Franczak wykonuje między innymi usg tarczycy, jamy brzusznej i piersi
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Problemy kobiece

Postprzez 77ewcia5 » środa, 24 lutego 2021, 10:04

Jeśli, któraś z was potrzebuje sprawnie wykonać usg piersi lub usg ginekologiczne to i mieszkacie w Warszawie to polecam umówić się do przychodni Multimed https://multimed.pl/to nowocześnie wyposażone centrum medyczne, mają innowacyjny sprzęt dzięki któremu wyniki są precyzyjne i czytelne. Dodatkowo doświadczeni i przemili lekarze dobrze dbają o każdego pacjenta
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Postprzez » środa, 24 lutego 2021, 10:04

 

Następna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron