Napoje dla pracowników w firmie

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez Darto42 » sobota, 4 sierpnia 2018, 08:57

To powinno być normą.
Darto42
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 4 sierpnia 2018, 08:20

Postprzez » sobota, 4 sierpnia 2018, 08:57

 

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez polaks » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 13:54

Nie wiem, czy ustawa coś stanowi, ale my mamy w firmie kilka zgrzewek wody i nigdy nie brakuje :) Szef o nas dba :lol:
polaks
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 13:53

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez Kisza » piątek, 17 sierpnia 2018, 11:02

Moim zdaniem poza wodą, której dostarczenie jest obowiązkiem każdego pracodawcy, fajnie byłoby, gdyby pracownicy mieli do wyboru także inne napoje, takie jak chociażby herbatę. Zresztą w takich sklepach jak KrainaHerbaty.pl znajdziemy duży wybór tego rodzaju produktów, także herbatę czarną czy zieloną o wyjątkowych właściwościach i ciekawym smaku.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez pestka » piątek, 17 sierpnia 2018, 18:54

U nas w pracy zawsze jest woda, kawa i herbata, nic więcej raczej nie jest potrzebne
pestka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2018, 18:52

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez topolaa » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 11:53

U nas jest woda :)
topolaa
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 11:03

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez pocet » wtorek, 21 sierpnia 2018, 10:44

poszukuję jakiś dobrych producentów napoji dla pracowników
pocet
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 21 sierpnia 2018, 10:37

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez stardziaak » środa, 22 sierpnia 2018, 16:26

pracownicy powinni mieć wodę!
stardziaak
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 22 sierpnia 2018, 16:13

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez aidaa » sobota, 15 września 2018, 10:28

Napoje dla pracowników? To raczej niespotykane. Na ogół firma zapewnia wodę. Taka w plastikowych butelkach nie wygląda jednak zbyt estetycznie, dlatego radzę wybrać w szklanych, jak Iwoniczanka http://iwoniczanka.pl/ - w dodatku ma wygodne w użyciu kapsle twist off.
aidaa
 
Posty: 52
Dołączył(a): wtorek, 14 listopada 2017, 12:52

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez karin83 » czwartek, 11 października 2018, 10:20

Wydaje mi się, że przepisy BHP wymagają, by pracodawca dostarczał takie napoje jeśli temperatura przekracza pewne granice. Ale mądry pracodawca wykorzysta takie działania, jak właśnie dostarczanie pracownikom napojów bez względu na pogodą, jako element działań employer brandingowych. Dziś firmy stosują wiele sposób na to, by pokazać jak przyjaznym i rzetelnym są pracodawcą. I nie ma się czemu dziwić. Pozyskanie dobrego pracownika nie jest łatwe. Z ciekawszych elementów employer brandingowych na jakie ostatnio trafiłam mogę Wam pokazać lookbook stworzony przez firmę Walter Herz https://walterherz.com/pl/kariera. Myślę, że - patrząc od strony potencjalnego pracownika - to bardzo fajne i ciekawe rozwiązanie warte powielenia w innych branżach.
karin83
 

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez prawnik » poniedziałek, 22 października 2018, 19:24

Jak pić herbatkę, to w ślicznych "opakowaniach". Po prostu zakochałam się w tych kubeczkach i czajniczkach; https://zasmakujradosci.pl/ Uważam, że są dobre nie tylko na przyjęcia czy obiadki w gronie rodziny, ale i do codziennego stosowania. Po prostu cuda!
prawnik
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 19 października 2018, 21:36

Postprzez » poniedziałek, 22 października 2018, 19:24

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron