Napoje dla pracowników w firmie

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez batro » wtorek, 23 października 2018, 12:11

Jak najbardziej najlepszym wyjściem jest zapewnienie praciwnikom kawy i herbaty. U mnie w biurze jest tego pod dostatkiem, w dodatku szef ostatnio na http://herbatasolo.pl/gdzie-kupic-herbate-z-lisci-malin/ znalazł infomracje na temat innych gatunków herbat i trochę nam urozmaicił napoje
batro
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 23 października 2018, 12:05

Postprzez » wtorek, 23 października 2018, 12:11

 

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez tekla2 » czwartek, 25 października 2018, 16:01

Też uważam że pracownicy powinni mieć wodę, u nas stoi dystrybutor, wcześniej była woda w butelkach ale teraz jest duży nacisk na ekologię. Sama w domu też na nią stawiam, piję warszawską kranówkę, nie mam obaw bo wiem że jest badana często i bardzo czysta
tekla2
 

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez Drevil » sobota, 27 października 2018, 19:49

Sama z chęcią się dowiem.

__

darmowe gry hazardowe automaty hot spot
Drevil
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 27 października 2018, 19:03

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez ArturChadamek » środa, 31 października 2018, 13:34

Woda dla firm to moim zdaniem podstawa, trzeba dbać o swoich pracowników. My zamawiamy z tej strony https://wodadlafirmy.pl/ i póki co nigdy nas nie zawiedli, dostarczają kiedy ma być dostarczone, a woda jest na prawdę smaczna. O dziwo czuć różnice, bo kiedyś mi się wydawało ze woda każda smakuje tak samo, a jednak nie. Mineralna jest lepsza niż źródlana, no przynajmniej dla mnie.
ArturChadamek
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 09:09

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez Milosz5 » sobota, 22 grudnia 2018, 17:06

Faktycznie, te kwestie są sztywno regulowane przez prawo.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez calineczka » środa, 16 stycznia 2019, 11:54

Firmy głównie zamawiają wodę w dyspozytorach (w lato to wręcz mus). Nie spotkałam się raczej z tym, że pracodawca zaopatruje kuchnię firmową w inne napoje CHOCIAŻ kolega pracuje w korpo i mówi, że tam mają jakieś "owocowe czwartki" i wtedy obok świeżych owoców dostaje też soczki w buteleczkach typu tarczyn. Także jest to możliwe.
calineczka
 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 22 sierpnia 2017, 12:04

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez Kuba_Koso » środa, 16 stycznia 2019, 16:21

Wydaje mi się, że kawa jest najważniejszym napojem :)
Kuba_Koso
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 16:15

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez smerfusia » poniedziałek, 4 lutego 2019, 15:48

Polecam podczas eventów firmowych skorzystać z oferty firmy BigBeans tutaj jest kontakt do nich https://bigbeans.pl/kontakt/ Dysponują bardzo dobrą jakością kawy dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.
smerfusia
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 26 czerwca 2018, 15:10

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez karolina88 » wtorek, 19 lutego 2019, 17:45

Może woda wystarczy i do tego sok pyszny lub dobra herbata taka jak tutaj https://big-active.pl/a-cup-of-beautea-2-2/ . Mają tam wiele ciekawych takich propozycji z napojów w swojej firmie. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego.
karolina88
 

Re: Napoje dla pracowników w firmie

Postprzez Patrycja88 » sobota, 23 lutego 2019, 14:32

Cześć. Przede wszystkim W każdej firmie powinny być baniaki z wodą i tyle. My czasami oprócz tego mamy gdzies tam dostarczane napoje Caprio. Są to najczęściej napoje o smaku pomarańczowym, bo takie akurat wszyscy lubimy. Jeszcze co do napojów i ogólnie dostarczania im pracownikom. Przecież w każdej szanującej sie firmie one po prostu powinny być. Jak chociażby sama woda do picia już dużo daje.
Patrycja88
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2019, 07:27

Postprzez » sobota, 23 lutego 2019, 14:32

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron