Jaka księgowość

Jaka księgowość

Postprzez antektibo » piątek, 27 listopada 2020, 15:59

Hejka


bardzo proszę o odpowiedź czy lepiej zdecydować się na księgową online czy jednak stacjonarnie podwozić dokumenty http://moje-biuro.com/uslugi-ksiegowe/kadry-i-place/ . Bardzo zalezy mi na osobie solidnej i pewnej. Najlepiej pewnie z doświadczeniem.
antektibo
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 8 lutego 2020, 12:46

Postprzez » piątek, 27 listopada 2020, 15:59

 

Re: Jaka księgowość

Postprzez annanowak88 » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 09:36

Bardzo fajnym rozwiązaniem do sprawdzania poprawności danych i faktur jest aplikacja jpk , która jest bardzo prosta w użytkowaniu, a ma mnóstwo świetnych funkcji i zalet. Algorytmy programu JPK Insight analizują poprawność wygenerowanego pliku JPK_VAT z tradycyjnego systemu finansowo-księgowego, dzięki czemu analiza wielu tysięcy transakcji zajmuje kilka minut, a Twoje dane nigdy nie wychodzą poza obręb firmy, zapewniając Ci prywatność na wysokim poziomie.
annanowak88
 
Posty: 194
Dołączył(a): wtorek, 8 września 2020, 19:31

Re: Jaka księgowość

Postprzez Celka » poniedziałek, 15 marca 2021, 10:07

Moim zdaniem wszystko zależy od naszych preferencji i oczekiwań. Biura rachunkowe działające stacjonarnie i tak w większości oferują usługi za pośrednictwem Internetu. Ich przewagą w stosunku do księgowości online jest to, że zawsze możemy podjechać i osobiście porozmawiać na nurtujące nas tematy. Zlecając księgowość na zewnątrz nie musimy się martwić prowadzeniem ksiąg rachunkowych czy przesyłaniem plików JPK https://www.elektronicznypodpis.pl/zastosowania/jpk/ do odpowiednich organów podatkowych.
Celka
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 25 lipca 2019, 05:23

Re: Jaka księgowość

Postprzez wiktoria68 » sobota, 27 marca 2021, 17:38

Jak masz firmę i masę dokumentów, to zamiast się denerwować lepiej wynająć specjalistę z rachunkowości. No ale jak ma się jedno w roku rozliczenie, to raczej przy pomocy PIT 37 FAQ https://www.e-pity.pl/abc-podatki/pit-37/faq-pytania-odpowiedzi/ można się nauczyć, jak złożyć rozliczenie z urzędem skarbowym. To naprawdę nie jest trudne, choć raz spróbujcie samodzielnie to zrobić.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Jaka księgowość

Postprzez mami772 » poniedziałek, 31 maja 2021, 17:44

No jaa pomocy księgowej nie potrzebuję, ponieważ wszystko ogarniam samodzielnie, ale konieczny jest do tego program do jpk vat. Bez tego wysłanie tego pliku byłoby chyba niemożliwe. Warto zapoznać się w temacie, bo dotyczy to każdej firmy.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Jaka księgowość

Postprzez milka91 » sobota, 3 lipca 2021, 21:15

Ja mogę ci polecić program jpk. Szybko ogarniesz w nim JPK-i. U nas wszystkim zajmuje się księgowa, ale ostatnio z mężem coraz częściej myślimy o samodzielnej księgowości. Wydaje mi się, że to bardzo dobra opcja. Ktoś z was się na nią zdecydował?
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Re: Jaka księgowość

Postprzez Retta » niedziela, 4 lipca 2021, 15:17

A co powiecie na księgowość online? Warto postawić na taką opcję?
Retta
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2021, 15:13

Re: Jaka księgowość

Postprzez persona » środa, 29 czerwca 2022, 22:41

Zdecydowanie współpraca z firmą zajmującą się księgowością i rachunkowością od lat. Tak by mieli doświadczenie, dokładnie wiedzieli jak zająć się fakturami, sprawami kadr i płac również. We Wrocławiu bardzo polecam usługi https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ . To biuro charakteryzuje się profesjonalizmem, kompleksowe usługi świadczą dla swoich klientów, również za pomocą internetu.
persona
 
Posty: 130
Dołączył(a): środa, 15 stycznia 2020, 10:28

Re: Jaka księgowość

Postprzez domi10 » środa, 6 lipca 2022, 16:16

W biznesie chodzi o to, aby jak najlepiej zorganizować wszystkie działania i przystąpić do ustawienia wszystkich elementów.Tak by wszystko usprawnić. Warto zatem przygotować się na to i rozwijać zarazem swoją wiedzę w zakresie przygotowywania ocr dokumentów, aby osiągnąć zamierzone cele. Warto jest doinformować się w tym temacie.
domi10
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:28

Re: Jaka księgowość

Postprzez janek3326767 » piątek, 29 lipca 2022, 10:36

Ja mogę się pochwalić, że skorzystałem z Księgowość dla sklepu internetowego . Jeśli chodzi o księgowość to ta oferta jest po prostu najlepsza.
janek3326767
 
Posty: 1046
Dołączył(a): środa, 5 sierpnia 2020, 05:42

Postprzez » piątek, 29 lipca 2022, 10:36

 

Następna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron