ubrania

Re: ubrania

Postprzez Roarrra » środa, 9 maja 2018, 19:14

Ubrania mam w sumie różne w szafie. Zdarza mi się ubierać w tzw. lumpeksach, tanich sieciówkach, a także kupuje markowe ubrania w drogich sklepach :D Są też sklepy internetowe takie jak https://styloweubrania.pl gdzie można za dobrą cenę zamówić bardzo porządne markowe ciuchy. Generalnie wole zakupy w galeriach handlowych ale ciężko nie kupować też w internecie jak to jest takie łatwe.
Roarrra

Postprzez » środa, 9 maja 2018, 19:14

Postprzez milka83 » czwartek, 17 maja 2018, 11:00

Moim zdaniem najlepszy sklep internetowy z odzieżą to taki, który posiada przejrzystą i czytelną stronę internetową i jasno opisane warunki zakupu i ewentualnego zwrotu czy reklamacji. Często zamawiam w sieci ubrania, które ciężko dopasować bez mierzenia i dlatego jest to dla mnie tak ważne - aby nie mieć problemów z odesłaniem w razie czego. Inspiracji szukam w sieci - tam można znaleźć pomysły na stylizacje do pracy jak tutaj https://styloholiczki.pl/letnie-sukienki-do-pracy, jak i takie codzienne.
milka83

Postprzez pores » piątek, 25 maja 2018, 14:02

Ja i moi znajomi coraz częściej zamawiają ubrania przez internet. Ostatnio w oczy rzucił mi się sklep Merg.pl. Zwłaszcza, że jest na nim mnóstwo pięknych sukienek:
Obrazek
Mam wrażenie, że to taki przedsmak raju dla kobiet ;)
pores

Postprzez novanida » piątek, 15 czerwca 2018, 10:07

Bardzo ładna sukienka :) chociaż na co dzień raczej w spodniach chodzę ;)
jak ktoś szuka skórzanej kurtki, płaszcza albo parki na zimę czy wiosnę to radzę teraz poszukać, ja kupiłam w sklepie Karibu i powiem wam, że jakość super.
novanida

Postprzez joanna3 » piątek, 15 czerwca 2018, 20:10

Bardzo różne ubrania można kupić sobie w internecie. Wiem, że tutaj w sieci można znaleźć ładne sukienki sportowe. Patrzyliście też na takie w sklepach? Są bardzo wygodne takie sukienki. Na pewno też na lato będzie to idealna opcja. Lubicie tak się ubierać?
joanna3

Postprzez Kamilka75 » wtorek, 26 czerwca 2018, 12:06

Ubrania możemy kupić prawie na każdym rogu, ale jak nie przepłacać i mieć to, co jest modne? Można wybierać sprawdzone, choć tanie sklepy tak te https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-MESKA_Spodenki-182.html , które oferują o wiele więcej niż jednostki stacjonarne. Marka DS jest ceniona wśród klientów, ponieważ za niewielką cenę daje zawsze dobrą jakość.
Kamilka75

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 30 lipca 2018, 17:49

Wszystko jest kwestią gustu. Jeśli cenicie sobie bardziej wyjątkowe ubrania, to teraz możecie jak najbardziej kupić takie też w Polsce. Mamy wybitnych projektantów i projektantki, które tworzą odzież. Dobrym przykładem jest tutaj Warsaw Poet, której suknie możecie znaleźć w http://warsawpoet.com/ W ten sposób każdy może poczuć się wyjątkowo i bardzo prestiżowo.
Arkadiusz1

Postprzez jadziakkk » środa, 1 sierpnia 2018, 11:56

Ja kupuję sporo przez internet, a jak chcę kupić coś porządnego, kurtkę czy płaszcz, to zazwyczaj kupuję w Karibu. Mają bardzo dobrej jakości rzeczy, moja skórzana ramoneska fajnie się nosi, chcę jeszcze kupić parkę z futerkiem od nich :)
jadziakkk

Postprzez pelsa » środa, 1 sierpnia 2018, 21:58

Też polecam przejść się po lumpeksach, można niezłe perełki znaleźć :D
pelsa

Postprzez Nyrli42 » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 12:16

Lubię wygodne i klasyczne rozwiązania.

__

przechowywanie opon
Nyrli42

Postprzez » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 12:16