Budowa domu

Re: Budowa domu

Postprzez fabian » wtorek, 12 czerwca 2018, 18:58

To ja musze przyznać że Was podziwiam, nie nadaje się do mieszkania w domu a co dopiero do jego budowy, nie chciało by mi się ogarniać tych wszystkich formalności i pilnowania ekip budowlanych, poza tym później już prace związane ogrodnicze, sprzątanie takiej powierzchni to po prostu masakra, o wiele wygodniej zamieszkać na spokojnym osiedlu Oaza Wilanów i mieć wszystko na gotowe, trawniczki skoszone, garaż podziemny i wszelkie wygody związane z mieszkaniem w bloku
fabian
 

Postprzez » wtorek, 12 czerwca 2018, 18:58

 

Re: Budowa domu

Postprzez Projektowa » niedziela, 17 czerwca 2018, 13:57

Witajcie, my z mężem również zainteresowaliśmy się tematem budowania domu od podstaw. Wiemy już, w jakim pułapie dostaniemy kredyt, ale i co chcemy, by nasz budynek posiadał, zostaje wybranie odpowiedniego projektu. Zainteresowaliśmy się tą pracownią https://www.mgprojekt.com.pl/ i mamy do Was pytanie odnośnie jej. Czy to prawda, że biuro to ma dużo promocji na swoje rysunki? Jakie projekty są aktualnie przecenione? Będziemy wdzięczni za podpowiedź.
Projektowa
 

Re: Budowa domu

Postprzez violatta » piątek, 22 czerwca 2018, 11:11

Przy budowie domu, należy pamietać o dobrym uszczelnieniu aby zapobiec ewentualnym wypadkom wodociągu. Polecam uszczelnienei frenzelitem który możecie dostać tutaj http://www.becker-uszczelnienia.pl/produkty.html Te uszczelnienie wystarczy na długie lata, abyśmy mogli być spokojni o rury w domu :)
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Budowa domu

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 22 czerwca 2018, 20:40

Oczywiście, że tak. Przecież budowa może przebiegać o wiele sprawniej i bezpieczniej.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Budowa domu

Postprzez KamilSOON » sobota, 23 czerwca 2018, 09:28

Ja ostatnio szukałem odpowiedniej koparki do kopania fundamentów mojego domku i znalazłem taką koparkę atlas http://www.atlas-poland.pl/katalog/koparki-kolowe. Postanowiłem sobie taką wynająć, oczywiście z kimś kto potrafi to obsłużyć i jak na razie pracy idą pełną parą, z czego jestem bardzo zadowolony! :)
KamilSOON
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 18:58

Re: Budowa domu

Postprzez Camila.Kamila » sobota, 23 czerwca 2018, 19:08

taka budowa to bardzo droga sprawa
Camila.Kamila
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 23 czerwca 2018, 18:52

Re: Budowa domu

Postprzez Arkadiusz1 » sobota, 30 czerwca 2018, 14:55

Jeżeli korzystacie, ze sprawdzonych kontrahentów, to nie powinniście mieć większych problemów z organizacją całej budowy.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Budowa domu

Postprzez runia » czwartek, 5 lipca 2018, 11:04

Cześć!
Znacie może jakiś fajny sklep z artykułami budowlanymi. Byłam dzisiaj u nas w majsterkowym i się załamałam - wszystko jest takie drogie… przydałoby się chociaż troszkę zaoszczędzić. Głównie chodzi mi o farby, pędzle i tak dalej. Na stronie https://www.bricoman.pl/ póki co jest najkorzystniej, ale już nie wiem… Czy szukać dalej? A może ktoś z was zna jakieś fajne oferty? Z góry dzięki za pomoc! Każda złotówka się przyda.
runia
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 23 maja 2018, 07:45

Re: Budowa domu

Postprzez mayczak » poniedziałek, 9 lipca 2018, 11:03

Niezależnie od tego, na budowę jakiego domu się zdecydujesz, musisz liczyć się z tym, że konieczny będzie zakup pompy co odpowiedzialnej w instalacji grzewczej za rozprowadzanie ciepła. Trzeba również mieć świadomość, że instalacja grzewcza wymaga modernizacji, najczęściej, wymaga jest właśnie wymiana pompy co.
mayczak
 

Re: Budowa domu

Postprzez monte88 » środa, 11 lipca 2018, 13:00

Budowa domu to prawdziwe wyzwanie i to pod każdym możliwym względem, nie tylko finansowym..
monte88
 
Posty: 29
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2018, 11:51

Postprzez » środa, 11 lipca 2018, 13:00

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron