Twardy dowód na grzeszność mojej żony

Twardy dowód na grzeszność mojej żony

Postprzez mateuszdebowski93 » środa, 7 marca 2018, 11:48

Witam serdecznie!
Od pewnego czasu, posiadam pewne przypuszczenia dotyczące czystości mojejmałżonki. Kocham ją z całego serca, jednak ostatnie wydarzenia w naszym wspólnym życiu znacznie nadwyrężyły moje zaufanie do jej prywatnych pragnień. Biorąc pod uwagę okoliczność, że jestem mężczyzną zawalonym pracą, często wyruszam na delegacje w dalekie miejscowości ojczyzny, a czasem nawet i świata, przez dłuższy okres czasu nie jestem obecny w bloku. Czy sądzicie, że to wystarczający powód do tego, aby wybranka mojego serca czuła się niedoceniona? Jak dotąd nie mam żadnych namacalnych dowodów na potwierdzenie mojej opinii, to tylko czyste przypuszenia, choć faktycznie jakiś zupełnie podejrzany mi facet zaczął się niedawno pojawiać wokół naszego ogrodu i ogólnie jakoś często zauważam go w okolicy mojej żony. W tym momencie myślę czy sprzęt szpiegowski na cokolwiek się przydadzą w mojej dramatycznej sytuacji. Jestem zrozpaczony, jednak oprócz tego uważam, że sklep detektywistyczny ułatwi mi ostatecznie zakończyć ten naglący problem. Z góry dziękuję wszystkim współczującym za wszelkie dobre rady.
mateuszdebowski93

Postprzez » środa, 7 marca 2018, 11:48

Powrót do Wolna amerykanka