Co do firmy?

Re: Co do firmy?

Postprzez aidaa » wtorek, 30 października 2018, 18:58

Odpowiednie oprogramowanie można usprawnić działanie firmy, przyśpieszyć wiele czynności, zmniejszyć koszty. Z pewnością przyda się jakiś program do faktur, tu https://wfirma.pl/program-do-faktur-online jest całkiem dobry i tani - działa bez zarzutu.
aidaa
 
Posty: 52
Dołączył(a): wtorek, 14 listopada 2017, 12:52

Postprzez » wtorek, 30 października 2018, 18:58

 

Re: Co do firmy?

Postprzez magazynowy999 » niedziela, 4 listopada 2018, 17:07

Moja hurtownia stoków magazynowych nie wymagała jakiegoś specjalnego zaplecza. Musisz dokładnie poczytać, co jest niezbędne do pracy - narzędzia, urządzenia. Jeśli masz know-how i w miarę dobrą kadrę, to dasz radę, nawet bez całego osprzętu!
magazynowy999
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2018, 14:37

Re: Co do firmy?

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 7 lutego 2019, 14:52

Z pewnością będzie potrzebna odzież robocza, bez tego ani rusz. Trzeba się trochę wysilić by znaleźć odpowiedni sklep. W moim miasteczku takiego nie ma, a nieopodal, w kolejnym jest ale z bardzo wysokimi cenami. Zaczęłam więc szukać w internecie, i był to strzał w dziesiątkę https://magrosbhp.pl/ . Od razu trafilam na hurtownię, gdzie wystarczy zrobić zakupy za 500 złotych, a wysyłka jest już darmowa. Poza tym ceny sa naprawdę dużo niższe, no i sporo takich promocji, warto do nich zajrzeć.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Co do firmy?

Postprzez Blue852 » wtorek, 19 lutego 2019, 10:48

W firmie przydać się mogą różnego rodzaju elementy do instalacji pneumatycznych, hydraulicznych, wodnych itp. Dostaniesz je np. na stronie https://zaworyzwrotne.pl/ . Znajduje się tutaj solidna baza produktów, więc na pewno znajdziesz każdy potrzebny wariant. :wink:
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Co do firmy?

Postprzez Hafcik12 » piątek, 8 marca 2019, 13:15

Jeżeli potrzebują Państwo spersonalizowanej odzieży roboczej, to polecam firmę Jan Finish, która szybko i profesjonalnie wykonuje haft na odzieży online. Ja zamówiłam u nich koszulki polo z logo firmy i jestem bardzo zadowolona. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, a haft jet bardzo dokładny ;)
Hafcik12
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 13:09

Re: Co do firmy?

Postprzez zbyszek3 » niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:54

W firmie na pewno bardzo ważne jest bezpieczeństwo pracowników. Dlatego moim zdaniem jednym z ważniejszych zakupów do firmy są akcesoria ochronne dla ludzi, którzy u nas pracują ;) My w zakładzie pracy zawsze mamy na stanie rękawice z gumy naturalnej, które doskonale chronią dłonie przed wieloma szkodliwymi czynnikami. Zamawiamy je od https://www.ansell.pl/pl/20-naturalna-guma i są naprawdę porządne!
zbyszek3
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:34

Re: Co do firmy?

Postprzez milka » czwartek, 18 kwietnia 2019, 06:54

Jeśli w firmie musicie urządzić też łazienkę dla pracowników to cały potrzebny do tego sprzęt w rodzaju suszarek do rąk czy dozowników do mydła możesz znaleźć w sklepie internetowym ole.pl.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Co do firmy?

Postprzez makumba » niedziela, 5 maja 2019, 10:15

jak zbyszek mówi o bezpieczenstwie pracownikow to od siebie dopowiem jeszcze o ich zdrowiu.. fajnie gdy pracownik nie musi sie bac o swoje zdrowiei ma dostep do fachowej opieki bez oczekiwania miesiacami na termin.. w tym celu uwarto wykupic pakiety medyczne :) my mamy z medicover bo maja najlepsza oferte
makumba
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 20 stycznia 2019, 11:15

Re: Co do firmy?

Postprzez Gazowanka » poniedziałek, 6 maja 2019, 09:10

Ja bym jeszcze zainwestowała w profesjonalny sprzęt przeciwpożarowy, jest to moim zdaniem bardzo ważne. Tylko dzięki temu będziemy mieli pewność bezpieczeństwa firmy.
Gazowanka
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 6 maja 2019, 09:04

Re: Co do firmy?

Postprzez malutka_alutka » piątek, 8 listopada 2019, 14:30

Mój mąż dobry sprzęt zamawia z sieci. Wspominałeś o szlifierkach - ostatnio kupił nowy sprzęt na Ceneo, mają super wybór, szlifierki i polerki w spoko cenach :D :D
malutka_alutka
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek, 22 października 2019, 13:01

Postprzez » piątek, 8 listopada 2019, 14:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości