Nowy pomysł na własny biznes

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Mikolaj_Rej » czwartek, 25 października 2018, 11:38

Wydaje mi się, że obecnie na rynku jest tak wiele firm, które zajmują się etui na telefony. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś założył na przykład warsztat różnych telefonów. Tego na rynku nie ma aż tak wiele, a każdemu z nas prędzej czy później telefon się popsuje.
Mikolaj_Rej
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 25 października 2018, 11:34

Postprzez » czwartek, 25 października 2018, 11:38

 

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 28 października 2018, 13:22

Cokolwiek wymyślicie, zawsze musicie to odpowiednio wpisać w sytuację panującą w danym momencie na rynku.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Żabka1 » środa, 7 listopada 2018, 16:55

Pomysłów jest naprawdę sporo ale każdy szuka czegoś sprawdzonego i pewnego co przyniesie korzyści. Jedną z takich opcji są myjnie bezdotykowe, w taki biznes można w ciemno inwestować bo i tak przyniesie spore zyski. A z drugiej strony wszędzie brakuje myjni samochodowych, większość jest strasznie oblegana, zepsuta ale mało funkcjonalna. Jeżeli będziemy mieli funkcjonalną i dobrze zaprogramowaną myjnie z dość długim czasem, to wieść szybko się rozniesie i ludzie chętnie będą z niej korzystali.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez tom.myk2 » czwartek, 8 listopada 2018, 15:44

Myślę, że warto spróbować. Ja niedługo ruszam ze sklepem internetowym z kosmetykami :D Jeszcze tylko szukam opakowań i taśmy do pakowania. co sądzicie o tej tu: protape.pl? powodzenia!
tom.myk2
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 15:38

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez milka » piątek, 9 listopada 2018, 06:56

W najbliższych latach ma być duży popyt na powierzchnie magazynowe dla różnych branż. Jeśli więc ma się ziemię w atrakcyjnej dla firm lokalizacji można pomyśleć o budowie nowoczesnego magazynu i późniejszym jego wynajmowaniu. Na stronie: https://www.frisomat.pl/studia-przypadkow/hala-magazynowa-5/ możecie na przykładzie zobaczyć jak przebiega budowa takiej hali.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez IreneuszJ » piątek, 9 listopada 2018, 11:27

Dobry pomysł to podstawa udanego biznesu!

_______________
grecja
IreneuszJ
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 9 listopada 2018, 11:22

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez FrankieeFran » środa, 14 listopada 2018, 14:35

Zakładając firmę musicie zadbac też o miejsce gdzie będziecie pracować. Myślę, że opcja od http://workingclub.pl powinna was zdecydowanie zainteresować. U nich możecie zdecydować się na bardzo elastyczny wynajem biura. Jak będziecie potrzebować sali na szkolenie czy też miejsca do co-workingu to też możecie się do nich zgłosić ;)
FrankieeFran
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 5 października 2017, 05:50

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez 7tonuyy7 » piątek, 16 listopada 2018, 22:13

W biznesie najważniejszy jest właśnie pomysł! Bez niego nie ma szans na sukces :D

____________
kupony
7tonuyy7
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 16 listopada 2018, 22:02

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Adusiek51 » sobota, 17 listopada 2018, 13:25

Ja to nie chciałbym prowadzić własnego biznesu.
Adusiek51
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 13:24

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Marcello » środa, 21 listopada 2018, 01:23

Cieszę się bardzo, że rozwija się masa tych pomysłów. Jeśli jest tu ktoś, kto zainteresowany jest kwestiami bardziej informatycznymi (choć nie tylko!), to może ich zainwestować program fabryka cyfrowych przemian. Są w formie nagrań na YT, więc dobranie się do źródeł nie powinno być szczególnie trudne. Pozdrawiam serdecznie.
Marcello
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2018, 23:43

Postprzez » środa, 21 listopada 2018, 01:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron