Nowy pomysł na własny biznes

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez barmanka » poniedziałek, 23 marca 2020, 16:50

Pracodawcy mają mnóstwo na głowie i muszą zadbać o pracowników. Od niedawna jest też konieczne wdrożenie ppk http://payroll.pl/pracownicze-plany-kapitalowe/ i oszczędzanie w ten sposób na emerytury pracowników. Warto się dowiedzieć, jak wdrażać takie rozwiązania.
barmanka

Postprzez » poniedziałek, 23 marca 2020, 16:50

Postprzez kamcio » poniedziałek, 30 marca 2020, 05:19

Ja rowniez korzystam z roznego typu rozwiazan firm zajmujacych sie dostarczanie akcesorii reklamowych. Najczesciej z Dario nadruki reklamowe
kamcio

Postprzez tlena » poniedziałek, 30 marca 2020, 16:41

Tak naprawdę nieżalenie od tego, na jaki biznes się zdecydujesz pamiętaj, że od samego początku warto inwestować w jego rozwój. Tematem nad którym warto się zastanowić będzie z pewnością oprogramowanie. Jeśli jest ono dobrze dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa ma za zadane pozytywnie wpłynąć na jego funkcjonowanie. Wiele branż decyduje się na takie rozwiązania. W przychodniach coraz więcej na popularności zyskuje program, o którym wiele cennych i istotnych wiadomości znajdziesz na medchart.pl Pozwala on chociażby na umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy korzystanie z aktualnej bazy leków, co znacznie usprawnia pracę lekarzy.
tlena

Postprzez Marcel989 » czwartek, 30 kwietnia 2020, 19:23

Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Przynajmniej warto spróbować, a co z tego wyjdzie to inna kwestia :)
Marcel989

Postprzez charlotte1991 » środa, 6 maja 2020, 07:48

Jeśli chodzi o szkolenia to ja polecam szkolenie z oprogramowania Altium Designer - https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/ ... -designer/ Dzięki niemu dowiesz się jak projektować elektronikę. Myślę, że może to bardzo pomóc w rozwoju firmy. Sama jestem zainteresowana tym szkoleniem.
charlotte1991

Postprzez kornikso » sobota, 9 maja 2020, 14:23

Chciałbym otworzyć własną restaurację, myślicie, że opłaca się dołączyć do jakiejś sieci franczyzy?
kornikso

Postprzez tatwoj12 » sobota, 9 maja 2020, 18:17

Najlepiej rozejrzeć się jaka jest konkurencja, w czym się jest najlepszym itd. na rynku, jaką się ma przewagę nad innymi. Bardzo dobra opcją jest pozycjonowanie, jak np oferuje agencja Proformat https://www.proformat.pl/pozycjonowanie ... rnetowych/
tatwoj12

Postprzez skye03 » niedziela, 10 maja 2020, 20:54

Otwierając swój biznes warto też pamiętać o dobrych programach do swojej firmy. W ten sposób zapewnicie sobie też dobry start, ponieważ niektóre działania już będziecie mieć jakby usprawnione. Właśnie myślę nad ofertą Melpe https://melpe.pl i muszę powiedzieć ci, że taki program do prowadzenia rozliczeń jaki oferują jest naprawdę super.
skye03

Postprzez oedagrasso » wtorek, 12 maja 2020, 16:10

kornikso napisał(a):Chciałbym otworzyć własną restaurację, myślicie, że opłaca się dołączyć do jakiejś sieci franczyzy?

Dzień dobry, jeżeli myśli Pan o otwarciu lokalu gastronomicznego, to proszę rozważyć otwarcie pizzerii pod szyldem marki DaGrasso. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
oedagrasso

Postprzez lolla » piątek, 22 maja 2020, 10:10

Jeżeli masz pomysł na biznes ale może nie wiesz kto może Ci w tym pomóc.
To zerknij sobie tu http://www.innovationsoftware.pl
Oni są naprawdę świetni i jestem pewna, że pomogą Ci to wszystko ogarnąć.
Czasami warto zaufać specjalistom:)
lolla

Postprzez » piątek, 22 maja 2020, 10:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka