Strona 1 z 14

Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: czwartek, 10 maja 2018, 08:18
przez katarzyna.j
Witam!

Wpadłem ostatnio na świetny pomysł na biznes. Chciałbym się was poradzić czy taka działalność może wypalić. Chodzi o otwarcie firmy, który sprzedaję osprzęt do smartfonów typu etui na iphone6. Myślicie, że taki model sprzedaży może przynosić zyski obecnie? Proszę o jakiekolwiek sugestie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

PostNapisane: czwartek, 10 maja 2018, 08:18
przez Reklama

Re: Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: wtorek, 22 maja 2018, 06:36
przez wiktoria68
Ciekawy pomysł i bardzo rozwojowy. Domyślam sie, że na poczatek krucho z kasą, spróbuj więc trochę zaoszczędzić zakładając wirtualny adres w Warszawie http://biurokamienica.pl/wirtualne-biuro-warszawa-srodmiescie/ Myślę, że to pozwoli Ci się szybciej rozwinąć z uwagi na fakt, że prestiżowe biuro na Marszałkowskiej 58 w Warszawie to już jest niezły adres, poza tym wykupując któryś z pakietów (a nie sa one drogie) zapewniasz sobie opiekę i wsparcie, a na pewno dobre rady jak prowadzić firmę Ci się przydadzą. Powodzenia.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: wtorek, 22 maja 2018, 08:05
przez Roarrra
Popieram takie biznesy:D Nawet najmniejszy biznes, często może sprawić wiele przyjemności, także całkiem dobry zarobek. Mi po głowie chodzi otworzenie własnej restauracji. Przeglądałam już ofertę od firmy http://savpol.pl Dostarczają oni wyposażenie do gastronomi. Jednak do tego to jeszcze daleka droga.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: środa, 23 maja 2018, 20:53
przez marol
eh bardzo chciałbym kiedyś wpaść na jakiś dobry pomysł jeżeli chodzi o biznes, ale słabo mi idzie

Re: Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: poniedziałek, 4 czerwca 2018, 20:46
przez bejbek
Nie wiesz jaki pomysł? Ostatnio coraz więcej ludzi zaczęło przechodzić na swoje. Nawet chociażby sprzedaż miodu. Moi bliscy przyjaciele założyli swoją własną myjnie bezdotykową. Nie mają żadnego doświadczenia w prowadzeniu firmy, a tym bardziej o tym kierunku. Skorzystali z pomocy firmy Aspera, która wszystko zaprojektowała i wybudowała. Jak na razie idzie im naprawdę dobrze, nie narzekają na brak pieniędzy, a chyba nawet widziałam ostatnio nowy samochód na ich posiadłości. ;)

Re: Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: czwartek, 7 czerwca 2018, 22:11
przez Ajka9090
Moim zdaniem fajny pomysl na biznes to pensjonat ! Znajdz atrakcyjne miejsce , a ludzie beda lgnac do ciebie jak muchy ! Bylam w takim miejscu niedaleko Katowic . Pani prowadzila swoj pensjonat , do ktorego tez zamawiala fajne akcesoria dla gosci . Bylam nimi tak zachwycona , ze az poprosilam o adres strony internetowej . http://www.wszystko-do-hotelu.pl/akcesoria-do-lazienki.html super fajne mini paczuszki z roznymi rzeczami !

Re: Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: wtorek, 10 lipca 2018, 21:37
przez korona
Moim zdaniem warto zastanowić się na firmą sprzątającą, takie usługi zawsze będą na topie i wydaje mi się, ze taki biznes ma duże szanse na powodzenie. Jest jednak pewien haczyk - duże nakłady finansowe na początku. Zakup maszyn czyszczących typu szorowarki, zamiatarki czy odkurzacze, to wcale nie są tanie urządzenia sprzątające. Tak czy inaczej, jakby ktoś z Was decydował się na taki biznes, to oferta http://www.hako.pl może Was zainetresować, oni sprzedają wysokiej jakości maszyny sprzątające, także można się do nich odezwać.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: środa, 25 lipca 2018, 08:12
przez Kostka10000
Zakładanie firmy samemu, zaczynając od zera może być trudne. Dlatego warto sprawdzić jak działa agencja interaktywna https://www.iprosolution.pl/jak-zalozyc ... na-skroty/ ten artykuł powinien wyjaśnić wszystkie niejasności w tym temacie.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: środa, 25 lipca 2018, 12:30
przez wiktoria68
Jeżeli otwieracie dzialalność sklepową lub akurat przeprowadzacie mały remont w sklepie to polecam https://femi.com.pl/oferta/lady-sklepowe Zajmują sie sprzedażą choćby lad sklepowych. Ogólnie wyposażeniem sklepów, kompleksowo, nawet zabudową samochodów dostawczych. Używają nowoczesnych materiałów i muszę przyznać, że współpraca z nimi to sama przyjemność.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

PostNapisane: czwartek, 26 lipca 2018, 11:04
przez stokrotka
Moim zdaniem każdy pomysł na biznes może okazać się sprawdzony, ale wtedy i tylko wtedy, kiedy jego właściciel zarządzi badania rynkowe. W ten sposób nie tylko pozna konkurencję, ale także dowiedzieć się, co byłoby potrzebne w danym miejscu. Nie można zapominać także o niezbędnych optymalizacjach. O tym, jak wybrać partnera do takich zadań, przeczytacie w tym artykule - https://eelektryka.pl/partner-sap-jak-go-wybrac/ .

PostNapisane: czwartek, 26 lipca 2018, 11:04
przez Reklama