Jak udowodnić zdradę?

Jak udowodnić zdradę?

Postprzez kornelia.klimek.62 » czwartek, 10 maja 2018, 10:54

Witam serdecznie!
Od pewnego czasu, mam pewne wątpliwości dotyczące wierności mojejoblubienicy. Kocham ją z całego serca, ale ostatnie wydarzenia w naszym wspólnym życiu bardzo mocno nadwyrężyły moje zaufanie do jej osobistych celów. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem facetem zaharowanym, często wyruszam na delegacje w odległe miejscowości kraju, a czasem nawet i za granicę, przez bliżej nieokreślony okres czasu nie jestem obecny w mieszkaniu. Czy sądzicie, że to wystarczający powód do tego, aby ukochana czuła się zaniedbana? Jak dotąd nie mam żadnych twardych dowodów na potwierdzenie mojej opinii, to tylko niewinne przypuszenia, choć faktycznie jakiś zupełnie nieznany mi mężczyzna zaczął się niedawno poruszać wokół naszego ogrodu i ogólnie jakoś często widuję go w okolicy mojej małżonki. W tym momencie myślę czy akcesoria szpiegowskie na cokolwiek się zdadzą w mojej dramatycznej sytuacji. Jestem zrozpaczony, jednak oprócz tego wnioskuję, że sklep szpiegowski pomoże mi definitywnie zakończyć ten palący kłopot. Z góry dziękuję wszystkim współczującym za wszelkie dobre rady.
kornelia.klimek.62

Postprzez » czwartek, 10 maja 2018, 10:54

Powrót do Wolna amerykanka