Gdzie dostanę biurko elektryczne?

Gdzie dostanę biurko elektryczne?

Postprzez katarzyna.j » wtorek, 22 maja 2018, 06:17

Witam!

wiecie może gdzie nabędę takie biurko regulowane elektrycznie. Produkt ten znam od niedawna ale przyznam - brzmi napraedę interesująco i do tego jakie funkcjonalne! Macie jakieś opinie na ten temat, możek toś już posiada w domu takie biurko?

Pozdrawiam!
katarzyna.j
 
Posty: 59
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:31

Postprzez » wtorek, 22 maja 2018, 06:17

 

Re: Gdzie dostanę biurko elektryczne?

Postprzez luka14 » wtorek, 29 maja 2018, 12:44

A co to takiego? Pierwszy raz słyszę o takim urządzeniu.
luka14
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 29 maja 2018, 12:15

Re: Gdzie dostanę biurko elektryczne?

Postprzez Kamilka75 » piątek, 22 czerwca 2018, 09:17

Słyszałam już o biurkach elektrycznych, ale jak dotąd nie miałam takiego w domu. Wiem, że są one dobre dla osób z problemami i niskich, a obie opcje mnie nie dotyczą. Ogólnie to lubię klasyczne rozwiązania w meblarstwie, takie jak ten producent oferuje https://miratek.pl/biurka-komputerowe,c20.html . Ukazane na stronie biurka moim zdaniem wyglądają na mocne i są fachowo wykonane.
Kamilka75
 

Re: Gdzie dostanę biurko elektryczne?

Postprzez Zeldi37 » sobota, 23 czerwca 2018, 13:06

Wow ! Nigdy nie słyszałam o czymś takim. Muszę bardziej zagłębić się w ten temat.
Zeldi37
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 23 czerwca 2018, 11:32

Re: Gdzie dostanę biurko elektryczne?

Postprzez persona » piątek, 20 marca 2020, 00:48

Miałam okazję w jednej z firm na takim biurku pracować. Rzeczywiście rewelacja, możesz sobie dowolnie pod siebie ustawić wysokość, pracować także na stojąco. Na https://mikomaxsmartoffice.com/pl/biurk ... wysokosci/ zobaczcie więcej, tam piszą o biurku Balance właśnie. Biurko zapamiętuje ulubione ustawienia, potrafi też przypominać pracownikowi, że może warto zmienić pozycję pracy. Osobiście wolę pracować na stojąco, mój kręgosłup również pozytywnie na taką pracę reaguje, zero dolegliwości z jego strony. Takie biurko to bardzo dobre rozwiązanie naprawdę. W każdym biurze powinny być już takie montowane.
persona
 
Posty: 130
Dołączył(a): środa, 15 stycznia 2020, 10:28

Postprzez » piątek, 20 marca 2020, 00:48

 


Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron