Jaki samochód dostawczy?

Jaki samochód dostawczy?

Postprzez Fyris » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 06:29

Szukam samochodu dostawczego i nie mogę zdecydować się, jaki model wybrać. Póki co najbardziej dopowiadają mi modele Renault: https://www.renault.pl/samochody/samochody-dostawcze.html. Jest jeden problem. Nie jestem specjalistą od dostawczaków, więc nie wiem na co zwracać szczególną uwagę. Będę bardzo zobowiązany, jeśli ktoś podzieliłby się ze mną wiedzą i ewentualnie coś polecił :)
Fyris
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 27 czerwca 2017, 08:44

Postprzez » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 06:29

 

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postprzez krystynazgazowni » wtorek, 26 czerwca 2018, 12:06

Jeżeli mowa o samochodzie dla firmy, to ciekawą alternatywą na to będzie wzięcie leasingu, co lepsza można sobie ratę wrzucić w koszta firmy co o wiele bardziej ułatwia jego spłatę. A sam leasing można załatwić u nich http://www.fajnyleasing.pl/leasing-jelenia-gora/ mają spore doświadczenie w tym, kilku moich znajomych załatwiało u nich swój leasing dla firmy.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 17 września 2018, 15:37

Fyris napisał(a):Szukam samochodu dostawczego i nie mogę zdecydować się, jaki model wybrać. Jest jeden problem. Nie jestem specjalistą od dostawczaków, więc nie wiem na co zwracać szczególną uwagę. Będę bardzo zobowiązany, jeśli ktoś podzieliłby się ze mną wiedzą i ewentualnie coś polecił :)

Warto przejechać sie do salonu i posłuchać co specjaliści mają do powiedzenia o danym modelu. Znajomy ostatnio zrobił tak u nich Iveco CTC i podobnie jak Ty nie mógł się zdecydować, dlatego chciał się dowiedzieć, który dealer bardziej go przekona do swojego modelu a przy okazji dowiedział się mnóstwo ciekawych informacji. Jeśli chcesz mieć jakiegoś fachowca przy swoim boku podczas kupna, a nie znasz nikogo to warto popytać w większych warsztatach samochodowych, pewnie za skromną opłatą niejeden fachowiec pomoże.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 26 marca 2020, 15:51

Jaki samochód to raczej nie pomogę. W firmie w której ostatnio pracowałam flota samochodów dostawczych głównie składała się z fiatów Ducato, które sprawowały się całkiem dobrze, by nie powiedzieć idealnie. Firma brała je w leasing od Santander Consumer Multirent https://www.scmultirent.pl/ Warunki na których były brane były wyjątkowo udane. Koszty leasingu były obniżone dzięki współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Finansowanie można było wydłużyć nawet do 96 rat. Szef był z umów zadowolony, a co nowe auta to nowe, przynajmniej długie lata pojeżdżą bezawaryjnie.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Postprzez » czwartek, 26 marca 2020, 15:51

 


Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości