Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez bakerdonald » czwartek, 28 czerwca 2018, 07:36

Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z henny do brwi refectocil tej firmy? Zastanawiam się już parę dni czy nie skorzystać, ale najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za jakieś wskazówki i propozycje z góry dziękuję

Pozdrawiam!
bakerdonald
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:55

Postprzez » czwartek, 28 czerwca 2018, 07:36

 

refectocil henna

Postprzez Kisza » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 08:00

Tak sobie myślę, że refectocil henna, to bardzo fajna opcja. Sama od dłuższego czasu zastanawiam się, czy henna do rzęs nie będzie dla mnie fajnym rozwiązaniem. Nie lubię malować rzęs, ale chciałabym jednak je naturalnie podkreślić, dlatego też taki zabieg wydaje mi się świetnym pomysłem. A jak wy oceniacie taką opcję?
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez Happier1992 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 12:14

Najlepsze są te hipoalergiczne!
Happier1992
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 12:07

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez serka » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 20:17

Polecam wybierać te naturalne :) Jeśli nie macie uczulenia na żaden ze składników to nigdy nie zaszkodzą, nie zapchają. Tylko pomogą :)
serka
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 20:16

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez Inatka93 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 12:55

Jeśli mam być szczera, to kosmetyków bezpiecznych dla kobiet jest mnóstwo, ale jedynie te najbardziej naturalne są naszymi sprzymierzeńcami w walce z czasem, czy niedoskonałościami. Nie wiecie o czym mówię? To zajrzyjcie sobie na stronę https://kosmetykinaturalne24.pl/pl/c/PI ... WARZY/5010 i same przyznacie, że tego typu produkty znacznie mniej męczą naszą skórę. Są dobrym przykładem na to, jak odpowiedzialnie zajmować się cerą.
Inatka93
 

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez Gretta » piątek, 31 sierpnia 2018, 05:43

Na brak wyboru kosmetyków na szczęście nie możemy narzekać. Ja to bez problemu znajduje to czego potrzebuje. Czasami też wspieram się blogami takimi jak https://www.gardenowo.pl/blog/olejek-z- ... -stosowac/ w wyborze naturalnych produktów kosmetycznych, a także i leczniczych :)
Gretta
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 maja 2018, 08:49

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez Dzennika5 » wtorek, 4 września 2018, 14:15

Najbezpieczniej to nie używać makijażu i nie farbować włosów. Jednak kto sobie wyobraża tak wyjść z domu :D Poczytajcie sobei na https://drogerialilaroz.pl/jak-dobrze-w ... z-makijazu o fajnych trikach dzięki którym możecie świetnie wyglądać nawet bez makijażu :)
Dzennika5
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 14 czerwca 2017, 10:41

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez erica » wtorek, 4 września 2018, 16:01

Ja zwyczajnie nie lubię efektu po hennie na brwiach, więc jej nie stosuję.
erica
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 września 2018, 15:03

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez ulunia » sobota, 8 września 2018, 10:11

Proponuję zerknąć tu https://www.bee.pl/9309-naturalne-kosmetyki Znajdziecie tu bardzo duży wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy, skory ciala itp. Kosmetyki naturalne bez dodtków chemii.
Mi bardzo odpowiada odżywczy krem do twarzy Vianek.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez Ela78 » środa, 17 października 2018, 06:57

Ja również kupuję kosmetyki bez parabenów, mam cerę wrażliwą i niestety nie wszystkie kosmetyki mogę używać, bo zaraz mam wysypkę na twarzy, zaczerwienienia itd....najlepiej jak do tej pory sprawdził się krem nawilżający Calluna Medica. Nie wiem czy kojarzycie tą markę ale fakt krem bardzo dobry, ładnie się wchłania i nie zostawia tłustych plam na buzi.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » środa, 17 października 2018, 06:57

 

Następna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron