Strona 1 z 4

Sprzęt medyczny

PostNapisane: poniedziałek, 25 lutego 2019, 16:56
przez Magdula88
Poszukujecie profesjonalnego sprzętu medycznego? Jeżeli tak to zajrzyjcie na stronkę https://actionmed.pl Proponują oni bardzo duży wybór różnego rodzaju urządzeń medycznych, w tym zarówno nowych jak i tańszych modeli - używanych. Również na tej stronce znajdziecie nowoczesne wyposażenie do aptek i innych placówek farmaceutycznych

PostNapisane: poniedziałek, 25 lutego 2019, 16:56
przez Reklama

Re: Sprzęt medyczny

PostNapisane: czwartek, 21 marca 2019, 16:48
przez latawiec biały
My w klinice sprzęt medyczny zawsze kupujemy w sprawdzonym sklepie :) Ostatnio otworzyliśmy nowy gabinet pulmonologiczny, więc potrzebne były nam porządne spirometry. Zamówiliśmy je na https://cito-sklep.pl/21-spirometry i sprawdzają się naprawdę dobrze :) To porządny i profesjonalny sprzęt, który świetnie nadaje się do gabinetów lekarskich.

Re: Sprzęt medyczny

PostNapisane: piątek, 22 marca 2019, 09:31
przez Durga
Świetnie, że polecacie również tego typu pozycje w sieci. Na pewno komuś się to przyda :)

Re: Sprzęt medyczny

PostNapisane: poniedziałek, 25 marca 2019, 10:32
przez Milosz5
Też tak uważam. W końcu im większa świadomość wśród osób odpowiedzialnych za zakup sprzętu, tym lepiej dla każdego, a przede wszystkim dla pacjentów. Moim zdaniem powinniście uwzględnić też sprzęt ze sklepu https://wamed.pl/sprzet-laboratoryjny/s ... ratoryjne/ Tam znajdziecie profesjonalny sprzęt do laboratorium.

Re: Sprzęt medyczny

PostNapisane: piątek, 12 kwietnia 2019, 09:31
przez Arkadiusz1
Oczywiście, że tak. Dzisiaj bez sprzętu odpowiedniej klasy, ciężko ogarnąć jakąkolwiek działalność. Na pewno warto zwrócić uwagę na sprzęt taki jak http://www.medfinance.pl/dla-szpitali dzięki któremu będziecie w stanie wykonać najbardziej rzetelne pomiary. Na szczęście finansowanie jest na tyle korzystne, że śmiało możecie zadziałać z tym tematem.

Re: Sprzęt medyczny

PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2019, 21:58
przez PaniKasiaa
drogi taki sprzęt?

Re: Sprzęt medyczny

PostNapisane: wtorek, 28 maja 2019, 05:37
przez Krzysiek Majewski
PaniKasiaa napisał(a):drogi taki sprzęt?

Zależy to od tego, o jaki dokładnie sprzęt chodzi i jak wysoka ma być jego jakość. Sporo solidnego sprzętu ortopedycznego kupić można w dobrych cenach na https://mediplus.pl/. ;)

Re: Sprzęt medyczny

PostNapisane: poniedziałek, 10 czerwca 2019, 17:51
przez littlebunny
Myślę, że warto tutaj również wspomnieć o odzieży medycznej, która powinna być też odpowiednia w takiej branży. Jeżeli szukacie nowoczesne modele uniformów medycznych to ostatnio odkryłam sklep z odzieżą medyczną CLCL i znajdziecie tam bardzo bogaty ich wybór. W dodatku oferowana przez nich odzież się nie gniecie i dobrze się układa na sylwetce.

Re: Sprzęt medyczny

PostNapisane: środa, 19 czerwca 2019, 08:46
przez nikkitka
Na stronie ratwonictwolife24.pl również znajdziecie profesjonalny sprzęt medyczny. W szczególności do przeprowadzania pierwszej pomocy. defibrylator zoll. Oferowane przez nich artykuły są od sprawdzonych firmy, dlatego kupując tutaj ma macie pewności co do wysokiej jakości.

Re: Sprzęt medyczny

PostNapisane: sobota, 22 czerwca 2019, 12:46
przez Mermagda0
Ten jest niezbędny nieraz do skutecznego leczenia. Na pewno warto zainteresować się tego typu propozycjami. Zapoznajcie się tu z propozycjami od firmy https://rokodent.pl W tym miejscu możecie liczyć na bardzo duży wybór sprzętu medycznego - labolatoryjnego wykorzystywanego przez techników dentystycznych.

PostNapisane: sobota, 22 czerwca 2019, 12:46
przez Reklama