Czas wolny

Re: Czas wolny

Postprzez Loderta » czwartek, 27 lipca 2017, 17:39

W tym momencie taniec w http://www.larosanegra.wroclaw.pl/. Poza tańcem kocham też śpiew oraz dobrą książkę. Moją ulubioną serią są horrory :)
Loderta
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 27 lipca 2017, 17:37

Postprzez » czwartek, 27 lipca 2017, 17:39

 

Re: Czas wolny

Postprzez Fawaz » piątek, 28 lipca 2017, 03:37

Uwielbiam gry planszowe. To coś co mnie kręci :) potrafię wydać kupę kasy na gry planszowe, ale nie żałuje - wspaniały sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Polecam wszystkim :)
Fawaz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 03:36

Re: Czas wolny

Postprzez pharaoh » piątek, 28 lipca 2017, 13:42

W czasie wolnym czytam książki (kryminały i detektywistyczne), oglądam seriale (muszą trzymać w napięciu do ostatniego odcinka), jeżdżę na rowerze albo składam modele z drewna :D Pasja z dzieciństwa pozostała, choć teraz nieco ciężko się zebrać, by cokolwiek dokończyć.
pharaoh
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 13:27

Re: Czas wolny

Postprzez Jarema » piątek, 28 lipca 2017, 19:40

Moją pasją są J-Horrory. Oglądałam już chyba wszystko co powstało, nie mówiąc o wszystkich wersjach Ringu (nawet tej koreańskiej :D). Ostatnio oglądałam Sadako vs Kayako i do teraz nie mogę się pozbierać – cudo!
Jarema
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 19:39

Re: Czas wolny

Postprzez Krowka » niedziela, 30 lipca 2017, 20:47

Moim hobby są gry planszowe :) mam sporą kolekcję i z żoną dość dużo gramy. Nie ma niczego lepszego niż odrobina rywalizacji z ukochaną :D Nawet jak przegrywam to jest super :)
Krowka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 21:46

Re: Czas wolny

Postprzez Topliemirka » poniedziałek, 31 lipca 2017, 21:55

Moja pasją jest muzyka - słucham godzinami rocka i muzyki klasycznej, gram również na gitarze. W wolnych chwilach gram też z synem na konsoli Microsoft Xbox One X 1TB. Czarny kolor pasuję do wystroju wnętrza - tym tez sie interesuje. Mamy dokładnie taki model - https://www.ceneo.pl/44987720 - może komus sie spodoba.
Topliemirka
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2017, 10:33

Re: Czas wolny

Postprzez degan20 » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 09:16

Jak mam trochę wolnego czasu to lubię pobawić się w konkursy z nagrodami, o ile nie są one rozstrzygane w drodze losowania, tylko przez jury, wtedy wiem, że jak się postaram to mam szanse, żeby coś tam ugrać. Bo jeżeli chodzi o loterie, to kupon na lotka mogę puścić tylko wtedy jak mnie ptak... "naznaczy szczęściem". Dodatkowo piszę artykuły na różne tematy, czasem coś do swojego bloga autorskiego dodam.
degan20
 

Re: Czas wolny

Postprzez Skoczka » wtorek, 8 sierpnia 2017, 12:47

Ja staram się raczej spędzić czas aktywnie, a jeśli już coś nie pozwala mi na to to szperam w internecie, ostatnio znalazłam ciekawy wywiad http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/16003,beata-monka-rola-kobiet-w-biznesie.html#sthash.xfodiPPs.dpbs z Panią Beatą Mońką, ciekawy punkt widzenia odnośnie roli kobiet w biznesie, obecnie panuje chyba taki trochę stereotyp, że to faceci bardziej sę do tego nadają, ale ja myślę przeciwnie. Obecnie zgłębiam temat, bo wywiad naprawdę dał mi do myślenia, warto rzucić okiem
Skoczka
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 5 sierpnia 2017, 09:42

Re: Czas wolny

Postprzez MeniPeti » czwartek, 10 sierpnia 2017, 21:36

Ja w wolnym czasie lubie planować remonty mieszkania :D taki już mam charakter, że nie wytrzymam zbyt długo bez zmian. Coś musi się zawsze dziać
MeniPeti
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 10 sierpnia 2017, 21:35

Re: Czas wolny

Postprzez Bajgel » wtorek, 15 sierpnia 2017, 20:26

Interesuje się sztuka współczesną, a zwłaszcza artystami, którzy czerpią inspiracje z przestrzenii miejskiej. Uwielbiam dzieła zanurzone w codziennej rzeczywistości. Z ostatnich odkryć mogę polecić: http://justlaiks.com/pl/laik-graffiti/ – to taki artysta, który inspiruje się graffiti. Banksy i tak dalej.
Bajgel
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 15 sierpnia 2017, 18:32

Postprzez » wtorek, 15 sierpnia 2017, 20:26

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron