Czas wolny

Re: Czas wolny

Postprzez Ritta99 » poniedziałek, 19 lutego 2018, 16:08

Przyznam się Wam szczerze, że sama najchętniej każdą wolną chwilę spędzałabym, zwiedzając. W związku z czym często zaglądam do takich miejsc, jak księgarnia internetowa Legolas . Można tam bowiem znaleźć szeroki wybór map, w tym chociażby samochodowe, które to znacznie ułatwiają planowanie wszelkiego rodzaju wycieczek:).
Ritta99
 

Postprzez » poniedziałek, 19 lutego 2018, 16:08

 

Re: Czas wolny

Postprzez damian » czwartek, 19 kwietnia 2018, 08:44

Plytowy861 napisał(a):Sporty to chyba absolutnie najlepszy i najbardziej "skuteczny" sposób na spędzenie czasu wolnego :D. Do tego dochodzi fakt jak dużo nam to daje pod względem zdrowotnym oraz fizycznym, także według mnie nie ma lepszej rzeczy ^^.

Zgadzam się z tym że sport jest najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Sam każdą wolną chwilę poświęcam na grę w polo podobnie jak
Marek Dochnal i daje mi to masę radości ale też podtrzymuje moją kondycję na wysokim poziomie.
damian
 

Re: Czas wolny

Postprzez jackojacek » czwartek, 3 maja 2018, 15:53

Ostatnio moim i dzieci ulubionym zajęciem jest jazda na gokartach. Co prawda w mojej okolicy nie ma żadnej wypożyczalni więc kupiłem je dzięki https://brykacze.pl/gokarty-dla-dzieci- ... nt-kettler. Jest to super alternatywa dla roweru, do tego bezpieczniejsza bo nie można się przewrócić.
jackojacek
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 3 maja 2018, 15:47

Re: Czas wolny

Postprzez ulunia » piątek, 4 maja 2018, 13:34

Ja bardzo lubię czytać książki. Pamietam bardzo dobrze czasy gdy pierwsze ksiażeczki czytala mi mama. Pewnie dzięki niej czytam do dziś. Czasami też czytam mojego ulubionego bloga, znajduję w nim sporo ciekawych propozycji, rad. Ostatnio trafilam na ksiazeczki dla najmłodszych https://www.arbuziaki.pl/polecane-ksiazki-dzieci-maj/ Bardzo mnie zainteresował tytul "I o teraz? " I tej książeczki na pewno będe szukała. Uczy ona dzieci tolerancji i pokazuje że nie wszyscy jesteśmy tacy sami. Czas spędzony z dziećmi na zabawie, czytaniu czy nauce rożnych gier jest dla mnie najważniejszy.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Czas wolny

Postprzez Karinow » sobota, 5 maja 2018, 19:35

Ja siadam na tarasie z jakąś książką :) A jak nie to, to sprzątam i powiem szczerze że bardzo to lubię
Karinow
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 5 maja 2018, 19:33

Re: Czas wolny

Postprzez _tiktak_ » poniedziałek, 7 maja 2018, 11:27

ja w wolnym czasie szyję
_tiktak_
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2018, 10:24

Re: Czas wolny

Postprzez lonia » wtorek, 8 maja 2018, 14:21

Ja lubię aktywnie spędzać wolne chwile. Sport, siłownia - to moje pasje największe. Nie wysiedzę na miejscu. :)
lonia
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 8 maja 2018, 14:09

Re: Czas wolny

Postprzez maniaczka » wtorek, 8 maja 2018, 17:12

Od zawsze jeżdżę na rowerze to moja pasja. Ścigam się również na torze kolarskim we Wrocławiu :)


adwokat prawo karne kraków
maniaczka
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 8 maja 2018, 17:05

Re: Czas wolny

Postprzez wiktoria68 » piątek, 11 maja 2018, 06:21

Najczęściej czytam, choć ostatnio cięzko z czasem wolnym. Teraz trzeba pomyśleć o kolejnym roku szkolnym, wieć mój czas wolny poświęcę na poszukiwanie tanich podręczników http://www.taniaksiazka.pl/seria/biologia-na-czasie Różnice cenowe porównując z księgarniami stacjonarnymi są ogromne. Nie pamietam kiedy kupiłam księgarni stacjonarnej książkę. Najczęściej zakupy robię w internecie.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Czas wolny

Postprzez lalamido » piątek, 25 maja 2018, 10:23

Obecnie dużo wolnego czasu spędzam na samodzielnie zrobionej siłowni. Poprawiam swoje fizyczne możliwości oraz wygląd, który przyda się w lecie. Bardzo pomocna przy tworzeniu własnego miejsca do ćwiczeń okazała się specjalizująca się właśnie w tym asortymencie firma http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Drazki-do-podciagania-1041.html gdzie znajdziemy praktycznie wszystko co jest nam potrzebne
lalamido
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 10 grudnia 2017, 20:07

Postprzez » piątek, 25 maja 2018, 10:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron