Meble do domu i mieszkania

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez Breniu » niedziela, 12 listopada 2017, 23:10

Z gotowych mebli polecę sklep Meblik, mają bardzo fajne meble dla dzieci i nie tylko, wyposażyłem tam cały pokój synowi,kupiłem nawet materac do łóżka
Breniu
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 12 listopada 2017, 22:26

Postprzez » niedziela, 12 listopada 2017, 23:10

 

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez D0bry » poniedziałek, 13 listopada 2017, 00:33

Kiroszka napisał(a):Wszystko zależy od tego w jakim mieście mieszkacie. Chyba nie ma sensu zamawiać z drugiego końca Polski. Warto na przyklad poszukać specjalistow z własnej okolicy.

Co ty mówisz, oczywiście, że warto, to już nie te czasy, że tylko w swoim mieście się kupowało. Dziś, przy tak dużej konkurencji, firma z południa Polski jedzie na zlecenie np. na Pomorze i nie ma w tym nic dziwnego :)
Co do mebli, jak najbardziej polecam kupno przez Internet. Jeśli lubicie surowe drewno, to dobrym wyborem będą meble sosnowe lub bukowe ze strony
https://www.urokdrewna.pl/ - szeroki wybór asortymentu i dobre ceny.
D0bry
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 20 października 2017, 10:15

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez KotKto » poniedziałek, 13 listopada 2017, 02:23

prócz samych mebli w mieszkaniu bardzo ważne są różne dodatki. To one uzupełniają cały wystrój. Warto więc zadbać o odpowienie lampki, stoliki, czy inne artykuły dekoracyjne
KotKto
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 01:24

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez jasmina47391 » środa, 15 listopada 2017, 09:52

A jaki konkretnie styl mieszkania ? W sensie czy bardziej w stylu retro czy może w modern ? :D


____________
maty odkażające koła
jasmina47391
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 12 listopada 2017, 08:59

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez barnej » środa, 15 listopada 2017, 21:46

Solidne i nowoczesne meble można znaleźć też na https://www.dutchhouse.pl/nowoczesne-meble platformie z meblami skandynawskimi. Sklep polecił mi ostatnio kolega architekt i już wiem, że znajdę tutaj prawdziwe perełki. Jeśli szukacie czegoś niebanalnego, to myślę, że może to też być platforma dla Was.
barnej
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 21:20

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez majlove » niedziela, 26 listopada 2017, 15:50

Dla mnie jesli chodzi o meble to numerem jeden sa salony Agata - wszystko w jednym miejscu, fajna jakosc, dobra cena i do tego jeszcze naprawde profesjonalna obsluga. Mam stamtad 90% moich mebli i jestem super zadowolona :)
majlove
 
Posty: 521
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 21:41

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez joanna3 » środa, 29 listopada 2017, 10:17

Bardzo solidne i nowoczesne meble do mieszkania można kupić w Vieri Divani. Można u nich wyposażyć całe mieszkanie w meble. To na pewno odmieni mieszkanie i stworzy fajny klimat. Te meble są świetne.
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez elif83 » środa, 29 listopada 2017, 11:46

Ja często zamawiam meble przez internet. To dużo wygodniejsze. A często także bardziej korzystne cenowo. W sklepach online bez problemu można dostać wszystko - od szaf di sypialni takich jak np. tutaj https://www.kupujemymeble.pl/szafy-przesuwne-do-sypialni,52.html, po specjalne meble dedykowane np. do przedpokoju. Każdy chyba znajdzie wśród tak szerokiej oferty coś dla siebie.
elif83
 

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 11:08

Ja cenię sobie meble nie tylko za ich jakość, ale też ze względu na świetny styl, który można dzięki nim stworzyć w mieszkaniu.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Meble do domu i mieszkania

Postprzez joanna3 » sobota, 16 grudnia 2017, 13:51

Nie ma dziś problemu z dobraniem ładnych mebli. Wiele osób umeblowało sobie całe mieszkanie meblami z tego sklepu https://mebleolimp.pl/24-meble To nowoczesne, solidne meble dobrej jakości. Można tutaj kupić całe komplety mebli. Nie są drogie, a na pewno będą idealne do nowego mieszkania.
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Postprzez » sobota, 16 grudnia 2017, 13:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron