Okna i drzwi

Re: Okna i drzwi

Postprzez tlena » piątek, 9 sierpnia 2019, 12:31

U mnie sprawa dość na czasie, bo właśnie wyszłam z salonu sprzedającego okna i drzwi w naszej miejscowości. Ostatnio pytałam koleżankę, gdzie mogę kupić dobre okna PVC poleciła mi Oknoplast. Weszłam sobie na ich stronę i znalazłam salon w moim pobliżu, gdzie mogę zamówić okna. Udałam się tam ostatnio żeby zobaczyć co mają. Przekonali mnie ciekawą ofertą i profesjonalizmem sprzedawców. Dzisiaj już ze wszystkimi wymiarami zamówiłam pakiet okna, drzwi do domu i rolety zewnętrzne bo jak się okazało za spakietowanie tych trzech rodzajów produktów jest promocja. Cena była tak atrakcyjna, że zdecydowałam się właśnie na te rolety zewnętrze. Mamy ostatni dom na ulicy i pomyślałam, że zawsze to bezpieczniej, a skoro akurat gdy przyszłam zamówić okna jest promocja to uznałam to za znak :) I skorzystałam. Cieszę się mega. Mąż jak wróci z pracy ma kupić winko i opijemy to :)
tlena

Postprzez » piątek, 9 sierpnia 2019, 12:31

Postprzez archiwum12 » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 06:56

Zgadzam się, że warto zasięgnąć opinii u kogoś znajomego. Okna to inwestycja na lata. Muszą być szczelne i dobrze wykonane. Słyszałam o firmie http://noweokna.pl/ Zajmuje się sprzedażą okien marki Drutex. Myślę, że warto zainteresować się ich ofertą, bo mają dobre opinie.
archiwum12

Postprzez KonradSkal » czwartek, 22 sierpnia 2019, 11:26

W stu procentach zgadzam się z opinią, że okna i drzwi to inwestycja na lata. Ja przyznam się szczerze poszedłem trochę po taniości i po 3 latach musiałem naprawiac już dwa okna. Na szczęście znalazłem stronę oferująca naprawy : http://serwis-okien24.pl/naprawa-okien/ , ale to nie zmienia faktu, że gdybym dołożył trochę pieniędzy to pewnie nie byłoby takie problemu w ogóle.
KonradSkal

Postprzez Ksamar100 » czwartek, 22 sierpnia 2019, 19:31

Podepnę się i zapytam czy ktoś poleci okna na poddasze? Najlepiej z funkcją samoczynnego zamykania w razie niespodziewanego deszczu:)
Ksamar100

Postprzez Kozil » czwartek, 19 września 2019, 18:58

W przypadku stolarki okiennej warto zwrócić uwagę na propozycje z oferty producenta https://ekoplast-group.com/pl który posiada kilka ciekawych możliwości w zakresie okien PCV oraz Aluminiowych. Na stronie podana jest też dokładna specyfikacja więc możecie porównać sobie parametry. Mam nadzieję, że wybierzecie mądrze i co najważniejsze będziecie zadowoleni z dobrych właściwości izolacyjnych oraz estetyki na której coraz większej ilości klientów zależy.
Kozil

Postprzez » czwartek, 19 września 2019, 18:58

Poprzednia strona

Powrót do Wolna amerykanka