Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez Mateo » piątek, 22 września 2017, 18:01

Zgodzę się, że biznesy w internecie to bardzo fajny sposób na pieniądze. Nie traktowałbym jednak tego jak szybki sposób na zarobienie pieniędzy, polecam trochę zmienić nastawienie i skupić się na rzetelnym i profesjonalnym podejsciu do sprawy.
Mateo

Postprzez » piątek, 22 września 2017, 18:01

Postprzez Branded » niedziela, 24 września 2017, 21:37

A jaki macie sposób na reklamę własnego biznesu? Chciałabym zatrudnić firmę, która zajmie się moją stroną internetową. Myślę nad kampanią adwords lub pozycjonowaniem aby zwiększyć liczbę klientów
Branded

Postprzez BazylikaBazylii » poniedziałek, 25 września 2017, 16:44

Mam pewien pomysł na e-biznes. Uważam, że jest świeży i dochodowy. Jest jednam pewien problem, nie mam zielonego pojęcia o tworzeniu stron www. Chcę to komuś zlecić. Mam do was pytanie. Komu? Jest mnóstwo ogłoszeń prywatnych osób, które oferują stworzenie profesjonalnej strony za niewielkie pieniądze. Z drugiej strony są agencje interaktywne, które chcą sporo kasy, ale gwarantują dobrą jakość i terminowość. Co o tym myślicie? Lepiej zlecić to osobie prywatnej, czy skorzystać np. z usług takiej firmy: https://armadadesign.pl?
BazylikaBazylii

Postprzez Spellbreaker » wtorek, 26 września 2017, 17:51

nie ma co się bać zakladać własnych biznesów, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;D Znajomy zaczynał od czegoś bardzo małego a teraz zatrudnia już sporo pracowników i jest mega zadowolony.
Spellbreaker

Postprzez Arkadiusz1 » środa, 27 września 2017, 18:58

Nie widzę żadnych przeszkód. Wystarczy dobry plan i strategia rozwoju. Warto wejść we współpracę z takimi firmami jak Elplast+, dzięki czemu będziecie w stanie pracować na najlepszych zasobnikach kablowych. W https://elplastplus.pl/produkty-kat/zasobniki-kablowe/ dowiecie się na ten temat więcej.
Arkadiusz1

Postprzez Weganek » środa, 27 września 2017, 21:44

Własny biznes to nie lada wyzwanie dlatego też trzeba być dobrze zorganizowanym. Bardzo istotnym elementem jest również reklama. Jeżeli nie masz na nią pomysłu postaw zarówno na reklamę w sieci jak i lokalną. Do reklamy lokalnej przydadzą Ci się gadżety reklamowe oraz ulotki
Weganek

Postprzez Ajka9090 » czwartek, 28 września 2017, 11:01

Moim zdaniem odpowiedni sprzęt to podstawa każdego biznesu, mowa tutaj o m.i.n. szybkim laptope, coś takiego mam na myśli https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4927/ Jak dla mnie to priorytetowy sprzęt, który każdy z nas eksploatuje.
Ajka9090

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 17:42

Projektowanie ulotek nie jest łatwym zadaniem dlatego warto zlecić to jakiejś firmie, która wam przy okazji wydrukuje i później znaleźć kogoś kto je rozniesie i reklama gotowa.
Gość

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 18:08

Ostatnio mój znajomy, który ma własną firmę od 4 lat skorzystał z oferty firmy, która proponowała reklamę na balonach. Od momentu skorzystania z tej oferty przybyło mu 20% klientów. Uważam, że jest to jedna z nowszych metod pozyskiwania klientów poprzez reklamę.
Gość

Postprzez Krait » poniedziałek, 2 października 2017, 21:28

Jeżeli ktoś zajmuje się rolnictwem/ogrodnictwem zawodowo, to wie jak ciężko jest znaleźć dobre maszyny ogrodnicze. Mam z tym teraz ogromny problem. Słyszałem coś dobrego o takiej maszynie jak rozdrabniacz WOM z firmy liwex, ale nie zdążyłem jeszcze potwierdzić tych pogłosek empirycznie ;] Ktoś coś wie na ich temat ;D?
Krait

Postprzez » poniedziałek, 2 października 2017, 21:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka