Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez edyta126p » wtorek, 12 września 2017, 16:32

Własny biznes to nie lada wyzwanie trzeba umieć sobie z tym poradzić. Sądzę, że podstawa to dobra reklama. Jak będziemy mieli klientów, to zaczniemy się rozwijać. Warto na przykład udać się do firmy Tablitek i zrobić sobie gadżety reklamowe http://tablitek.pl/. Mają bardzo duże doświadczenie i profesjonalnie podchodzą do sprawy. Jak będziemy rozdawali takie rzeczy to ludzie chętnie do nas przyjdą :).
edyta126p
 
Posty: 51
Dołączył(a): poniedziałek, 12 września 2016, 08:19

Postprzez » wtorek, 12 września 2017, 16:32

 

Re: Własny biznes

Postprzez glucio » sobota, 16 września 2017, 13:41

Praktycznie każda firma potrzebuje jakiegoś swojego biura, dlatego wynajem biura powinien stać na pierwszym miejscu https://walterherz.com/
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: Własny biznes

Postprzez aniaola37 » środa, 20 września 2017, 10:18

Przy wlasnym biznesie, dokladniej przy swojej firmie warto inwestowac w nowoczesne rozwiązania. Takie propozycje moze wam zaoferować firma http://sidgroup.pl Z nimi na pewno dacie dobre wsparcie do swojego biznesu i zyskacie bardzo sporo, przez automatyzacje zadań między innymi w kwestiach logistycznych, administracyjnych, biurowych i wielu innych
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Re: Własny biznes

Postprzez milka » piątek, 22 września 2017, 07:42

Mam pytanie do tych z Was, którzy prowadzą jednoosobowe działalności, mianowicie czy przygotowujecie się jakoś na wprowadzenie obowiązku przesyłania tak zwanego JPK (jednolity plik kontrolny)? Czy będziecie go wysyłać samemu czy będzie za Was robić to biuro rachunkowe?
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Własny biznes

Postprzez Mdarek » piątek, 22 września 2017, 08:17

Franczyza lub inkubator przedsiębiorczości jest ciekawym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą założyć działalność gospodarczą po raz pierwszy i nie mają odpowiedniej wiedzy, by pokierować biznesem w 100 %. Przy wyborze tematu na działalność gospodarczą, warto się zastanowić, jakie usługi są ludziom potrzebne. I tu branża spożywcza to dobry temat na biznes.
Trudna sytuacja finansowa w Twoim domu ? szybka gotówka może Cię poratować.
Mdarek
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 07:59

Re: Własny biznes

Postprzez Mateo » piątek, 22 września 2017, 18:01

Zgodzę się, że biznesy w internecie to bardzo fajny sposób na pieniądze. Nie traktowałbym jednak tego jak szybki sposób na zarobienie pieniędzy, polecam trochę zmienić nastawienie i skupić się na rzetelnym i profesjonalnym podejsciu do sprawy.
Mateo
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:55

Re: Własny biznes

Postprzez Branded » niedziela, 24 września 2017, 21:37

A jaki macie sposób na reklamę własnego biznesu? Chciałabym zatrudnić firmę, która zajmie się moją stroną internetową. Myślę nad kampanią adwords lub pozycjonowaniem aby zwiększyć liczbę klientów
Branded
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 24 września 2017, 20:51

Re: Własny biznes

Postprzez BazylikaBazylii » poniedziałek, 25 września 2017, 16:44

Mam pewien pomysł na e-biznes. Uważam, że jest świeży i dochodowy. Jest jednam pewien problem, nie mam zielonego pojęcia o tworzeniu stron www. Chcę to komuś zlecić. Mam do was pytanie. Komu? Jest mnóstwo ogłoszeń prywatnych osób, które oferują stworzenie profesjonalnej strony za niewielkie pieniądze. Z drugiej strony są agencje interaktywne, które chcą sporo kasy, ale gwarantują dobrą jakość i terminowość. Co o tym myślicie? Lepiej zlecić to osobie prywatnej, czy skorzystać np. z usług takiej firmy: https://armadadesign.pl?
BazylikaBazylii
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 15:30

Re: Własny biznes

Postprzez Spellbreaker » wtorek, 26 września 2017, 17:51

nie ma co się bać zakladać własnych biznesów, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;D Znajomy zaczynał od czegoś bardzo małego a teraz zatrudnia już sporo pracowników i jest mega zadowolony.
Spellbreaker
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 16:50

Re: Własny biznes

Postprzez Arkadiusz1 » środa, 27 września 2017, 18:58

W takich kwestiach powinniście się zawsze kierować tym, co będzie dla Was najkorzystniejsze.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » środa, 27 września 2017, 18:58

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości