Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez Weganek » środa, 27 września 2017, 21:44

Własny biznes to nie lada wyzwanie dlatego też trzeba być dobrze zorganizowanym. Bardzo istotnym elementem jest również reklama. Jeżeli nie masz na nią pomysłu postaw zarówno na reklamę w sieci jak i lokalną. Do reklamy lokalnej przydadzą Ci się gadżety reklamowe oraz ulotki
Weganek
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 27 września 2017, 21:17

Postprzez » środa, 27 września 2017, 21:44

 

Re: Własny biznes

Postprzez Ajka9090 » czwartek, 28 września 2017, 11:01

Moim zdaniem odpowiedni sprzęt to podstawa każdego biznesu, mowa tutaj o m.i.n. szybkim laptope, coś takiego mam na myśli https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4927/ Jak dla mnie to priorytetowy sprzęt, który każdy z nas eksploatuje.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Własny biznes

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 17:42

Projektowanie ulotek nie jest łatwym zadaniem dlatego warto zlecić to jakiejś firmie, która wam przy okazji wydrukuje i później znaleźć kogoś kto je rozniesie i reklama gotowa.
Gość
 

Re: Własny biznes

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 18:08

Ostatnio mój znajomy, który ma własną firmę od 4 lat skorzystał z oferty firmy, która proponowała reklamę na balonach. Od momentu skorzystania z tej oferty przybyło mu 20% klientów. Uważam, że jest to jedna z nowszych metod pozyskiwania klientów poprzez reklamę.
Gość
 

Re: Własny biznes

Postprzez Krait » poniedziałek, 2 października 2017, 21:28

Jeżeli ktoś zajmuje się rolnictwem/ogrodnictwem zawodowo, to wie jak ciężko jest znaleźć dobre maszyny ogrodnicze. Mam z tym teraz ogromny problem. Słyszałem coś dobrego o takiej maszynie jak rozdrabniacz WOM z firmy liwex, ale nie zdążyłem jeszcze potwierdzić tych pogłosek empirycznie ;] Ktoś coś wie na ich temat ;D?
Krait
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 2 października 2017, 18:00

Re: Własny biznes

Postprzez Gość » wtorek, 3 października 2017, 10:25

Dobrym pomysłem na biznes może wydawać się swoje własne spa jednak wymaga to ogromnego nakładu pieniędzy ponieważ jest to nie lada inwestycja, koszty wanien oraz produktów potrzebnych do pielęgnacji ciał naszych klientów, niekiedy nawet sprowadzane z bardzo daleka, jednak zarobek na dobrze rozkręconym spa może okazać się kurą znoszącą złote jaja.
Gość
 

Re: Własny biznes

Postprzez Dżej89 » czwartek, 5 października 2017, 16:03

A słyszeliście, że w Łodzi za kilka dni odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze- Łódzkie 2017? Wybieram się ze znajomymi, ponieważ ma być ciekawie. Jak dla mnie super, super, super... :)
Dżej89
 
Posty: 932
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Własny biznes

Postprzez FrankieeFran » piątek, 13 października 2017, 07:49

Wlasny biznes to sweitna sprawa. Wszystko zalezy od was, lezy w Waszych rekach, jednak jest to tez spora odpowiedzialnosc. Szukacie jeszcze pomyslu w co zainwestowac swoje pieniadze? Moze skusicie sie na inwestycje w nieruchomosci? Taka inwestycja na pewno zapewni wam spore zyski. Do tego mogą przydać się wam firmy zarządzające nieruchomościami w warszawie a na pewno sporo ułatwią wam one waszą pracę. Jednak z takich firm jest firma Status, więc jeżeli szukacie pomocy przy nieruchomościach mieszkaniowych to zachęcam to kontaktu z nimi
FrankieeFran
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 5 października 2017, 05:50

Re: Własny biznes

Postprzez krystynazgazowni » piątek, 13 października 2017, 10:57

A jesteście bardziej za zakładaniem firmy w Polsce? Czy poza? Bo ja mam mieszane uczucia. Duża czyta się o tym, że zagranicą są o wiele lepsze warunki. Choćby w takim Singapurze o https://spolkawsingapurze.pl można naprawdę fajny biznes sobie poprowadzić. Jednak co Polska, to Polska. Są za i przeciw.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Re: Własny biznes

Postprzez UberMef » niedziela, 15 października 2017, 18:20

A jaki macie sposób na reklamę własnego biznesu? Chciałabym zatrudnić firmę, która zajmie się moją stroną internetową. Myślę nad kampanią adwords lub pozycjonowaniem aby zwiększyć liczbę klientów.
UberMef
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 14 października 2017, 21:41

Postprzez » niedziela, 15 października 2017, 18:20

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron