Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez NerfScourge » poniedziałek, 16 października 2017, 22:59

Własny biznes to nie lada wyzwanie dlatego też trzeba być dobrze zorganizowanym. Bardzo istotnym elementem jest również reklama. Jeżeli nie masz na nią pomysłu postaw zarówno na reklamę w sieci jak i lokalną. Do reklamy lokalnej przydadzą Ci się gadżety reklamowe oraz ulotki
NerfScourge
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2017, 22:25

Postprzez » poniedziałek, 16 października 2017, 22:59

 

Re: Własny biznes

Postprzez asanka » wtorek, 17 października 2017, 19:21

Ja pracuję w dużej kancelarii w archiwum. Czasami myslę nad własnym biznesem i mam pomysł na taki storage magazyn, gdzie byśmy przechowywali w bezpiecznych warunkach dokumenty, myslicie że coś takiego mogłoby wypalić w naszych polskich realiach? Mam lokal, mogłabym go wyposażyć w jakieś regały jezdne do archiwum, bezpieczne szafy na dokumenty itd, tak żeby to spełniało normy. Wiele firm teraz boryka się z tym, że nie ma miejsca na dokumenty, a wymogi są surowe zwłaszcza jesli chodzi o akta personalne, czy dokumenty ksiegowe.
asanka
 
Posty: 64
Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2017, 18:08

Re: Własny biznes

Postprzez 77ewcia5 » środa, 18 października 2017, 17:05

ja tam wolę pracę na etacie, przynajmniej pewna wypłata jest!
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Własny biznes

Postprzez Ela78 » czwartek, 19 października 2017, 07:59

Dżej89 i jak było na Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017 ? Słyszałam że było bardzie ciekawie, i że są już wyniki kto wygrał nagrodę główną na Gali Biznesu . Wiesz coś ?
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Własny biznes

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 19 października 2017, 13:09

Ulotki są dobrą formą promocji jeżeli chodzi o reklamowanie własnej działalności. Warto przed zamówieniem jakiegokolwiek projektu u grafika czy też u reklamiarza to trzeba sprawdzić jakie są rodzaje ulotek ponieważ jest to bardzo ważne przed podjęciem decyzji o reklamie. Wielu tego może nie wiedzieć, dlatego wam to piszę, żeby dobrać odpowiedni wzór ulotki do swojej firmy i oferty.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Własny biznes

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 19 października 2017, 13:16

Najlepszym pomysłem na biznes jej myjnia bezdotykowa. Dlaczego podaje wam ten pomysł ? To proste ponieważ nie mam finansów na własną firmę, a ktoś kto je ma może je porządnie wykorzystać, a pomysł nie jest najgorszy, trochę poczytałem o tym i wyszło na to, że mój kuzyn ostatnio taką myjnię założył. Nie dość, że ma pełno klientów to koszt utrzymania firmy nie jest wielki dlatego przynosi to same zyski.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Własny biznes

Postprzez Gość » czwartek, 19 października 2017, 13:27

Dobrym sposobem na rozreklamowanie swojej firmy są wizytówki, które się rozdaje bądź wręcza klientom, którzy są zadowoleni z naszych usług i już minimum raz nas odwiedzili. Wizytówka firmy świadczy o tym, że instytucja jest profesjonalna i tak też podchodzi do sprawy. Dlatego jeśli masz firmę zainwestuj w wizytówki być może, ba na pewno zwiększą popularność twojej działalności.
Gość
 

Re: Własny biznes

Postprzez Papoq48 » piątek, 20 października 2017, 13:00

Zgadzam się wizytówki to podstawa, następne w kolejce są ulotki.
Papoq48
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 20 października 2017, 12:22

Re: Własny biznes

Postprzez Ajka9090 » poniedziałek, 23 października 2017, 11:16

A co powiesz o czymś takim https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4601/ Odpowiednio dobrany sprzęt to podstawa w każdym biznesie. Trzeba mieć na czym pracować, monitorować swój biznes, dlatego wybór szybkiego laptopa to moim zdaniem dobra decyzja.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Własny biznes

Postprzez Teries » poniedziałek, 23 października 2017, 20:02

Znalazłem ostatnio fajne nie za duże i nie za drogie biura do wynajęcia. W sam raz dla małych i początkujących firm. Polecam biura-mokotow.com
Teries
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 23 sierpnia 2017, 07:48

Postprzez » poniedziałek, 23 października 2017, 20:02

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość