Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez nyszka » niedziela, 10 maja 2020, 18:45

Obecnie ciężko sobie wyobrazić prowadzenie jakiegokolwiek przedsiębiorstwa bez urządzeń fiskalnych. Kasa, skaner czy terminal znajdą swoje zastosowanie w wielu różnych branżach. Ja tutaj https://www.pckf.pl/ znalazłam firmę w której zdecydowałam się na zakup potrzebnych produktów. Ci eksperci mają naprawdę ogromne doświadczenie w tym zakresie, więc po zapoznaniu się ze specyfiką mojego biznesu pomogli dopasować optymalne urządzenia. Oferują oni również wsparcie w kwestiach formalnych jak i szkolenie z zakresu obsługi konkretnych urządzeń. Warto zerknąć sobie na stronę a w razie pytań zawsze można się z nimi skontaktować.
nyszka
 
Posty: 410
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Postprzez » niedziela, 10 maja 2020, 18:45

 

Re: Własny biznes

Postprzez bate » poniedziałek, 11 maja 2020, 13:38

U nas sytuacja w pracy nie była zbyt kolorowa, gdyby nie to, że zwróciliśmy się o pomoc z zrestrukturyzowaniu przedsiębiorstwa do kancelarii Ekonomiczno-Prawnej z Warszawy DORADCA https://www.doradca.mail.pl/oferta/rest ... siebiorstw, nie istnielibyśmy teraz, zwłaszcza w tych trudnych czasach. Kancelarię bardzo polecam, pracują tam kompetentni i rzetelni ludzie, którzy wiedzą co robią, jak doradzić i jak pomóc, by osiągnąć sukces.
bate
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 30 kwietnia 2020, 15:29

Re: Własny biznes

Postprzez dzer » poniedziałek, 11 maja 2020, 17:42

U nas praca o wiele łatwiej przebiega od kiedy wprowadziliśmy system kasowy DOTYKACZKA od firmy ABBA 1 z Warszawy https://abba1.pl/dotykaczka/. Ten system jest bardzo prosty, nie zacina się, łatwo jest nauczyć się jego obsługi, bo jest bardzo intuicyjny. Do tego Dotykaczka działa niezawodnie, nasi pracownicy bardzo ją zachwalają i wcale się im nie dziwię, polecam.
dzer
 
Posty: 131
Dołączył(a): czwartek, 30 kwietnia 2020, 15:45

Re: Własny biznes

Postprzez oedagrasso » wtorek, 12 maja 2020, 16:11

kornikso napisał(a):Myślicie, że da radę dobre pieniadze zarobić prowadząc restaurację, najbardziej mnie pizzeria interesuje.


Dzień dobry, może ma Pan ochotę na otwarcie właśnej pizzerii pod szyldem DaGrasso? Jeżeli tak, to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
oedagrasso
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2020, 16:08

Re: Własny biznes

Postprzez remiik » wtorek, 19 maja 2020, 15:13

Moim zdaniem malarnia proszkowa jest sensowna. Kumpel otworzył taką malarnie i biznes idzie spoko. Wyposażenie kupował w Zugil-Projekt z Wielunia. http://www.zugilprojekt.pl/ Wiem, bo nawet mnie namawiał na biznes, ale mam juz jedną firmę na razie przy tym zostaję.
remiik
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 18 maja 2020, 21:17

Re: Własny biznes

Postprzez darkos » środa, 20 maja 2020, 19:24

Ja mogę wam podrzucić sprawdzony namiar na firmę, która oferuje wsparcie dla deweloperów http://www.bngross.pl/CMS/dla-deweloper ... perow.html Pomogą wam kompleksowo - od pozyskania gruntu, przez przygotowanie inwestycji po działania marketingowe i sprzedaż. U nas super się sprawdzili, są mega profesjonalni i dobrze zorganizowani, warto na nich postawić.
darkos
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 14:50

Re: Własny biznes

Postprzez MarekTr » środa, 27 maja 2020, 08:35

Ja też prowadzę swój własny biznes i ostatnio musiałem zrobić duże zamówienie na takie części https://avirago.pl/kolana-armatura-spozywcza, bo część zaczęła się zużywać i wolałem wymienić wszystkie za jednym zamachem.
MarekTr
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:27

Re: Własny biznes

Postprzez kornikso » czwartek, 28 maja 2020, 12:41

oedagrasso napisał(a):
kornikso napisał(a):Myślicie, że da radę dobre pieniadze zarobić prowadząc restaurację, najbardziej mnie pizzeria interesuje.


Dzień dobry, może ma Pan ochotę na otwarcie właśnej pizzerii pod szyldem DaGrasso? Jeżeli tak, to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

jaką kwotę muszę mieć na start? Czy mniejsze miejscowości także wchodzą w grę na otworzenie takiego biznesu?
kornikso
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 9 maja 2020, 14:21

Re: Własny biznes

Postprzez Adele » sobota, 30 maja 2020, 18:43

oedagrasso napisał(a):
kornikso napisał(a):Myślicie, że da radę dobre pieniadze zarobić prowadząc restaurację, najbardziej mnie pizzeria interesuje.


Dzień dobry, może ma Pan ochotę na otwarcie właśnej pizzerii pod szyldem DaGrasso? Jeżeli tak, to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

Czyli jaki wkład własny trzeba brać pod uwagę? Jakie są miesięczne koszty?
Adele
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 30 stycznia 2020, 10:56

Re: Własny biznes

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 31 maja 2020, 18:54

Najważniejsze to podjeść do tego tematu na poważnie. Pamiętajcie, że dzisiaj jesteście w stanie znaleźć dokładnie takie usługi, których potrzebujecie.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » niedziela, 31 maja 2020, 18:54

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron