Ubezpieczenie na dom w budowie

Re: Ubezpieczenie na dom w budowie

Postprzez tlena » niedziela, 23 czerwca 2019, 17:14

Ja ostatnio szukałam korzystnego ubezpieczenia swojego mieszkania i znalazłam je tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania . Możesz tam znaleźć wiele ofert rożnych towarzystw ubezpieczeniowych. To swojego rodzaju supermarket z polisami, więc warto sobie zajrzeć i sprawdzić, czy mają w ofercie również to, czego Ty potrzebujesz.
tlena

Postprzez » niedziela, 23 czerwca 2019, 17:14

Postprzez nyszka » sobota, 17 października 2020, 11:38

Mnie w ostatnim czasie interesuje ubezpieczenie domu od wszystkich ryzyk. Zanim jednak przystąpię do szukania odpowiadającej mi polisy chcę na ten temat zebrać jak najwięcej informacji. Na tej stronie https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ ... kich-ryzyk znalazłam świetny artykuł, z którego wiele się dowiedziałam. Będąc na tej stronie mogłam od razu porównać ceny i obliczyć składkę ubezpieczenia swojej nieruchomości.
nyszka

Postprzez mobilny22 » poniedziałek, 19 października 2020, 18:48

Myślę że będzie to świetny pomysł. Takie kradzieże to prawdziwa plaga.
Obrazek
mobilny22

Postprzez dariawaria » czwartek, 22 października 2020, 09:02

jak szukałam odpowiedzi na pytanie jak sfinansować zakup domu to własnie dużo osób pisało o tym by pamiętać o lepszym ubezpieczeniu, niż to pod kredyt. A takie ubezpieczenie domu w budowie to w ogóle super sprawa. Przecież na placu budowy może dojść na przykład do kradzieży a materiały tanie nie są!
dariawaria

Postprzez » czwartek, 22 października 2020, 09:02

Poprzednia strona

Powrót do Wolna amerykanka