Budowa domu

Re: Budowa domu

Postprzez Karol » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:20

A bramy garażowe mają?
Karol
 

Postprzez » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:20

 

Re: Budowa domu

Postprzez Grzegorz » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:27

Karol napisał(a):A bramy garażowe mają?

Jak najbardziej mają i sam u nich zamawiałem. Co prawda już podałem link, ale skoro nie chce sie Tobie szukac, to podam ci bezpośredni - dla mnie to nie problem - https://stolarka-wwa.pl/bramy-garazowe/
Grzegorz
 

Re: Budowa domu

Postprzez TomekL » wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:34

Ja w Bendoors Stolarka zamówiłem parapety, Jakość moim zdaniem rewelacyjna, podobnie jak cała usługa
TomekL
 

Re: Budowa domu

Postprzez hilda » środa, 17 kwietnia 2019, 10:53

Budowa domu na pewno nie jest prostą sprawą. Wielu z nas zmaga się z tym problemem, który często potem okazuje się spełnieniem marzeń. Potrzebna jest nam tylko odrobina wytrwałości.
hilda
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 14:29

Re: Budowa domu

Postprzez marcelii94 » środa, 24 kwietnia 2019, 09:04

Ważna jest terz dobra firma budowlana, łatwo rozpoznać taką po sprzęcie. U mnie przy budowie 2 piętrowego domu jednorodzinnego mieli cięzki sprzęt który usprawniał pracę praktycznie wszędzie, mieli od koparek, podnośników po uplifter. Wszystko w terminie jak powinno byc a nie "flachowcy" z pod sklepu którzy raz przyjda raz nie.
marcelii94
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 10:39

Re: Budowa domu

Postprzez Angela1 » sobota, 27 kwietnia 2019, 11:57

Warto dowiedzieć się już przed wyborem działki, czy nie będziecie potrzebować żadnej dodatkowej zgody. Czasem jest tak, że potrzebna jest decyzja środowiskowa kraków Wiem, że istnieją nawet kancelarie, które pomagają w uzyskaniu takiej zgody. Musicie zadbać o to odpowiednio wcześnie.
Angela1
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 26 października 2018, 18:55

Re: Budowa domu

Postprzez Dominik R » sobota, 27 kwietnia 2019, 16:22

Kilka osób wyraziło swoją opinię na temat Bendoors Stolarka i całkowicie się z nią zgadzam. Może zakres usług jakie u mnie oni wykonali, to nie jest jakiś wielki remont całościowy pod względem okien i drzwi, bo to była można napisać tylko wymiana parapetów, ale było to wykonane sprawnie, szybko i co mnie bardzo miło zaskoczyło, bardzo czysto. tak więc tak jak już wcześniej napisałem, jestem bardzo zadowolony z poziomu ich usług.
Dominik R
 

Re: Budowa domu

Postprzez Ewakuacja » sobota, 27 kwietnia 2019, 21:05

Przy budowie domu postanowiłem od razu zrobić ogrzewanie podłogowe. Z tego co już zauważyłem to jest to bardzo oszczędne i szybko się nagrzewa w domu. Także pomyślałem o wylewka anhydrytowa łódzkie żeby na tym zrobić ogrzewanie.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Budowa domu

Postprzez asanka » wtorek, 30 kwietnia 2019, 12:18

Jeszcze niedawno wahałam się czy budować czy kupować mieszkanie, ale jak tak czytam ile to formalności, zamieszania itp z budową, to chyba coraz bardziej skłaniam się przy opcji mieszkanie. Od dewelopera, żeby wykończyć po swojemu. Mąż chciałby dom, garaż i żeby sobie móc pomajsterkować, ale mnie marzy się żeby wszędzie było blisko, żeby iść do kina, pójść z kumpelą na kawę albo wziąć dzieciaki do Parku Wodnego, bez korków, bez dojazdów, wszystko na miejscu :). Ciekawą ofertę znaleźliśmy na http://www.superkrak.com.pl, może garażu i miejsca do majsterkowania to mąż miał nie będzie, ale za to nie będę mu nudzić, że się nudzę :)
asanka
 
Posty: 64
Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2017, 18:08

Re: Budowa domu

Postprzez Żabka1 » niedziela, 5 maja 2019, 10:48

Mi na budowie potrzebne są spore ilości wkrętów, które schodzą na bieżąco przy różnych pracach. Do najbliższego sklepu budowlanego mam spory kawałek i zastanawiam się aby takowe zamówić w sieci, zastanawiam isę nad nimi konkretnie http://www.balticfasteners.pl/ z tego co widzę to mają ogromny wybór tego typu materiałów.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Postprzez » niedziela, 5 maja 2019, 10:48

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron